Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Były gwiazdor Euroligi atakuje NBA. Mocne słowa

NBA News: Były gwiazdor Euroligi atakuje NBA. Mocne słowa

NBA News: Były gwiazdor Euroligi atakuje NBA. Mocne słowa
(Photo by Rodolfo Molina/Euroleague Basketball via Getty Images)

Tyrese Rice, były zawodnik wielu uznanych klubów w Europie, nie szczędził mocnych słów pod adresem NBA, która – jego zdaniem – nie nadaje się do oglądania podczas sezonu zasadniczego. – To trudne – napisał na portalu X, zwanym kiedyś Twitterze.

Rice był mocno sfrustrowany w nocy z środy na czwartek polskiego czasu, gdy w NBA było aż… 14 transmisji. 36-latek z pewnością wszystkich nie oglądał, co da się wyczuć po jego wpisie w mediach społecznościowych.

– NBA jest bardzo trudne do oglądania, a mimo to siedzę tutaj i dalej próbuję. Wiele dzikich rzutów. Brak fizyczności w grze. Gwiazdy nigdy nie faulują, ale dostają mnóstwo rzutów wolnych. Żaden set nigdy nie jest odtwarzany. Po prostu to grupa niezwykle utalentowanych i wykwalifikowanych chłopaków – skomentował mistrz Euroligi 2014.

Ten wpis cieszy się dużym zainteresowaniem. Pod tym tweetem pojawiło się sporo odpowiedzi.

„Masz rację chłopie” – napisał jeden z fanów.

Absolwent Boston College, który nie został powołany do draftu w 2009 roku, występował na europejskiej scenie aż do 2020 roku. Swoją zagraniczną karierę rozpoczął w Panioniosie. Udało mu się wygrać Euroligę z Maccabi Tel Aviv w 2014 roku oraz EuroCup z Khimki w 2015 roku. Został także wybrany MVP Final Four Euroligi, MVP sezonu zasadniczego i finałów EuroCup oraz MVP Ligi Mistrzów Koszykówki z AEK Ateny w 2019 roku. Rice nigdy nie zagrał w NBA.