Mecze NBA na żywo 🏀
obejrzysz za darmo w Superbet 📺

superbet logo
Sprawdź
Transmisje NBA na żywo – gdzie oglądać NBA za darmo?

Transmisje NBA na żywo – gdzie oglądać NBA za darmo?

Oglądanie NBA nie jest tanią zabawą. Pakiety w aplikacji League Pass, czy w telewizji z prawami do transmisji, potrafią kosztować niemałe pieniądze. Wielu kibiców zastanawiając się, gdzie oglądać NBA za darmo, sięga po nielegalne streamy, na których roi się od wirusów, złośliwego oprogramowania, a które często się zacinają, a ich jakość nie powala. 

Czy istnieją darmowe transmisje NBA? Tak!

Superbet
Oglądaj wszystkie mecze NBA za darmo w SUPERBET!
Kod promocyjny
ZKRAINYNBA
Zobacz więcej

NBA Terminarz

Terminarz NBA na dziś i jutro oraz cały tydzień. Zobacz, gdzie obejrzeć NBA na żywo w tym tygodniu:

datamecz
5.12 [1:30]Celtics Pacers [TURNIEJ]
5.12 [4:00]Pelicans Kings [TURNIEJ]
datamecz
6.12 [1:00]KnicksBucks [TURNIEJ]
6.12 [4:00]Suns Lakers [TURNIEJ]
datamecz
7.12 [1:00]Sixers Wizards
7.12 [1:00]Grizzlies Pistons
7.12 [1:00}Magic Cavaliers
7.12 [1:30]Spurs Timberwolves
7.12 [1:30]Nets Hawks
7.12 [1:30]Heat Raptors
7.12 [2:00]Thunder Rockets
7.12 [2:00]HornetsBulls
7.12 [2:30]Jazz Mavericks
7.12 [4:00]Nuggets Clippers
7.12 [4:00]Blazers Warriors
datamecz
7.12 [23:00]PÓŁFINAŁ [TURNIEJ]
8.12 [3:00]PÓŁFINAŁ [TURNIEJ]

No więc odpowiedzmy sobie na to palące pytanie: Jak i gdzie obejrzeć NBA na żywo? W dużym uproszczeniu, na to pytanie są trzy odpowiedzi: 

Gdzie oglądać mecze NBA?

 • u bukmachera
 • w telewizji
 • na LEAGUEPASSIE

Mecze NBA za darmo w SUPERBET

Wierz lub nie, ale legalna, darmowa transmisja meczów NBA jest dostępna. Oferuje ją legalny, polski bukmacher SUPERBET. Zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacji mobilnej SUPERBET możesz oglądać stream NBA za darmo i to w trybie pełnoekranowym!

Ponadto, rejestrując się z kodem promocyjnym ZKRAINYNBA otrzymasz bonusy powitalne o łącznej wartości aż do 3754 PLN. O tym, jak je odebrać i wykorzystać bonusy do SUPERBET, przeczytasz tutaj: 

Jak oglądać NBA za darmo?

 1. Zarejestruj się w SUPERBET z kodem promocyjnym “ZKRAINYNBA”
 2. Zaloguj się na stronie internetowej lub w aplikacji
 3. Znajdź interesujący Cię mecz i wciśnij ikonkę

Zalety transmisji na żywo w SUPERBET:

 • transmisje za darmo
 • przejrzysta aplikacja
 • tryb pełnoekranowy w aplikacji
 • tryb pełnoekranowy w przeglądarce

Transmisje NBA u bukmacherów

Oprócz SUPERBET, transmisje NBA online na żywo oferują też inni legalni, polscy bukmacherzy. Poniżej dowiesz się, jak oglądać mecze na żywo u poszczególnych bukmacherów. 

NBA w TOTALbet

TOTALbet oferuje transmisje meczów NBA na żywo zarówno w przeglądarce jak i w aplikacji mobilnej. Warunkiem, który musisz spełnić, by oglądać mecze, jest posiadanie konta oraz dodatniego salda. TOTALbet oferuje stabilną transmisję w dobrej jakości – niestety bez trybu pełnoekranowego. 

Spełnienie warunków ułatwią bonusy, które otrzymasz przy założeniu konta z kodem promocyjnym ZKRAINYNBA. Oto co musisz zrobić, by otrzymać freebet o wartości 40 złotych i móc oglądać mecze NBA bez wkładu własnego:

 • Załóż konto z naszym kodem bonusowym ZKRAINYNBA
 • Zaznacz zgody marketingowe przy rejestracji, by otrzymać 10 zł freebetu
 • Uzupełnij informacje wymagane do aktywacji konta stałego, by otrzymać kolejne 30 zł freebetu
 • Oba freebety obróć, stawiając zakład po kursie przynajmniej 2.00, by suma trafiła na konto depozytowe
 • Dzięki temu możesz oglądać mecze NBA za darmo, nie wpłacając żadnych własnych pieniędzy.
KOD PROMOCYJNY
ZKRAINYNBA
OGLĄDAM ZA DARMO
 • proste do spełnienia warunki
 • stabilna jakość transmisji

Transmisje NBA w STS

Mecze NBA oglądać można na stronie oraz w aplikacji bukmachera STS. Warunkiem, który trzeba spełnić, by oglądać transmisje NBA na żywo w STS, jest posiadanie konta, oraz postawienie jakiegokolwiek kupony w przeciągu ostatnich 24 godzin. 

STS w aplikacji mobilnej oferuje możliwość oglądania transmisji w trybie pełnoekranowym. Niestety, tej możliwości nie ma już w wersji przeglądarkowej. 

 • proste do spełnienia warunki
 • transmisje z wielu rozgrywek sportowych

NBA Online w Fortuna

W gronie bukmacherów oferujących stream NBA na żywo znajduje się też Fortuna. Warunki, jakie należy spełnić, by oglądać NBA, to posiadanie konta w Fortunie, oraz postawienie dowolnego zakładu w przeciągu ostatnich 7 dni.  

Fortuna oferuje transmisję w dobrej jakości, w trybie pełnoekranowym – zarówno w aplikacji mobilnej, jak i w przeglądarce internetowej. 

Zalety transmisji NBA u bukmacherów:

 • bukmacher
  • darmowe transmisje
  • brak wymaganych warunków poza rejestracją
  • tryb pełnoekranowy w aplikacji i na stronie
 • bukmacher
  • transmisje z wielu rozgrywek sportowych
 • bukmacher
  • proste do spełnienia warunki

Plusy i minusy transmisji NBA u bukmachera

Trzeba uczciwie przyznać, że transmisje NBA i bukmachera mają swoje minusy. Jakość transmisji nie jest tak wysoka, jak w transmisjach telewizyjnych, czy na oficjalnej platformie NBA. Przy odtworzeniu na dużym ekranie telewizora, różnica będzie odczuwalna. Nie każdy bukmacher oferuje też oglądanie w trybie pełnoekranowym, co bywa uciążliwe. 

Znajdą się jednak także plusy – także zależne od bukmachera, którego wybierzemy do oglądania NBA. W wielu przypadkach nie trzeba spełniać skomplikowanych warunków – czasem nie trzeba spełniać żadnych poza samą rejestracją. Część bukmacherów oferuje też bardzo wygodne, intuicyjne aplikacje mobilne z odtwarzaczem w trybie pełnoekranowym. Na ekranie smartfona nieco niższa rozdzielczość nie będzie aż tak zauważalna – zwłaszcza, jeśli mecze NBA można obejrzeć w ten sposób za darmo, jak w SUPERBET. 

plusy:

 • darmowe transmisje
 • proste do spełnienia warunki (bądź ich brak!)
 • wygodne, intuicyjne aplikacje mobilne
 • często tryb pełnoekranowy
 • dostęp do statystyk
 • zależnie od bukmachera dostęp do transmisji z wielu innych dyscyplin sportu
 • możliwość postawienia zakładu na żywo

minusy:

 • nieco niższa rozdzielczość
 • brak możliwości obejrzenia meczu z odtworzenia
 • brak opcji full screen (w części przypadków)

NBA w Canal+

CANAL+ jest jedynym w Polsce emitentem telewizyjnym, który ma prawa do transmisji meczów NBA. Spotkania oglądać można na kanałach należących do CANAL+, takich jak Canal+Premium, Canal+Sport, Canal+Sport 2, Canal+Family i nSport+. Niestety, jak to bywa w przypadku narzuconego telewizyjnego planu transmisji, nie ma możliwości obejrzenia każdego spotkania, a jedynie tych wybranych przez CANAL+. Trzeba więc śledzić program telewizyjny, obserwować w oficjalnej aplikacji NBA w polskiej wersji językowej, czy przy danym meczu znajduje się dopisek z nazwą kanału TV, lub po prostu sprawdzać w znajdującej się powyżej tabeli z rozpiską transmisji.

Minusem jest też oczywiście fakt, że takie rozwiązanie nie jest darmowe. Wymaga dostępu do pakietu Canal+. Podstawowa oferta, zawierająca 86 kanałów, w tym 10 sportowych, to koszt rzędu 75 złotych miesięcznie, choć w ramach promocji można załapać się na gratisowe pierwsze kilka miesięcy.

NBA w Canal+ Online

Nie potrzebujesz dostępu do telewizji satelitarnej, by oglądać mecze NBA z CANAL+. Kanały oferowane przez Canal+ oglądać można także za pośrednictwem internetu, na platformach takich jak Canal+Online czy Player.pl. 

Pakiet sportowy “Dla kibica”, dostępny na stronie Canal+, a dający dostęp do 14 kanałów sportowych, kosztuje obecnie 54 zł miesięcznie, albo 468 zł za 12 miesięcy z góry. Platforma Player.pl również oferuje dostęp do kanałów spod szyldu Canal+ – za miesięczny dostęp do 11 z nich, w tym do 4 sportowych, kosztuje obecnie 45 złotych. 

Zniechęca cena takiego rozwiązania – zwłaszcza w przy ograniczonej liczbie meczów pokazywanych w ramówce i braku możliwości ich wyboru. Obecnie Canal+ pokazuje 5 meczów NBA w tygodniu, od wtorku do niedzieli.  

Plusem są natomiast powtórki, pokazywane najczęściej kolejnego dnia rano. Dla niektórych plusem będzie także także polski komentarz.

plusy:

 • łatwy dostęp
 • transmisje powtórek w strawnych godzinach
 • polski komentarz

minusy:

 • niemożność wyboru meczów
 • stosunek ceny do ilości meczów
 • brak możliwości oglądania z odtworzenia w dowolnym momencie

NBA LEAGUEPASS – cena, pakiety

Liga NBA korzysta z własnej platformy online – LEAGUEPASS –  za pośrednictwem której transmituje mecze. Jest to portal, na którym można oglądać wszystkie mecze NBA na żywo, jak i z odtworzenia. Wymaga to założenia konta, a następnie dokonania opłaty – z góry za cały sezon, bądź na zasadzie miesięcznej subskrypcji, potrącanej z konta bankowego. 

NBA LEAGUEPASS oferuje obecnie tylko trzy pakiety. Jest więc pakiet podstawowy, pakiet premium, oraz pakiet drużynowy. 

Pakiet podstawowy pozwala na obejrzenie każdego meczu NBA w sezonie, w trakcie Playoffów, jak i w trakcie preseason. Zalicza się do tego mecz All-Star Game i związane z nim wydarzenia, jak konkurs Wsadów, czy także ceremonia draftu NBA. 

Od jakiegoś czasu LEAGUEPASS oferuje także pakiet PREMIUM. Czym różni się LEAGUEPASS Premium od klasycznej subskrypcji? Jedynie możliwością jednoczesnej transmisji na aż trzech urządzeniach. W praktyce oznacza to, że można zakupić taki pakiet wspólnie z kolegą, podzielić się kosztami i oglądać mecze jednocześnie. Szybka arytmetyka pokazuje, że obniża to koszt oglądania wszystkich meczów NBA z 360 PLN do zaledwie 160 PLN. Dobry wybór, jeśli masz wśród znajomych fanatyków NBA. 

Ostatnią dostępną opcją jest pakiet Team Choice. Ten niestety stał się w ostatnich latach kompletnie nieopłacalny. Daje on dostęp do wszystkich meczów sezonu regularnego, playoffów, czy Preseason, natomiast tylko jednej, wybranej drużyny. Kiedyś takie rozwiązanie było opłacalne dla oddanych kibiców jednego zespołu. Dziś niewielka różnica w cenie pomiędzy tym, a klasycznym pakietem, jest zbyt niska, by był to wybór opłacalny. 

pakietco zawieracena
LEAGUEPASSwszystkie mecze sezonu zasadniczego, Playoffów i preseason359,99 PLN / rok
59,99 PLN / miesiąc
LEAGUEPASS Premiumwszystkie mecze sezonu zasadniczego, Playoffów i preseason + możliwość oglądania na trzech urządzeniach jednocześnie479,99 PLN / rok
80,99 PLN / miesiąc
LEAGUEPASS Team Passwszystkie mecze sezonu zasadniczego, Playoffów i preseason JEDNEJ, WYBRANEJ DRUŻYNY53,99 PLN / miesiąc

Mecze w LEAGUEPASSIE można oglądać na żywo, z odtworzenia, po kilka na podzielonym ekranie, a nawet pobrać je, by móc obejrzeć później bez konieczności połączenia z internetem. Wzorem wielu innych platform streamingowych, LEAGUEPASS oferuje 7-dniowy okres próbny, po którym można w razie czego zrezygnować.

plusy:

 • zdecydowanie najwyższa jakość liczba spotkań
 • możliwość obejrzenia meczu z odtworzenia, nawet bez internetu
 • dostęp do box score’ów, zapisów wideo z poszczególnych akcji, statystyk, etc. 
 • możliwość dostosowania pakietu do własnych potrzeb
 • aplikacja mobilna

minusy:

 • zdecydowanie cena