Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: John Wall wróci do gry, ale nie w NBA?!

NBA News: John Wall wróci do gry, ale nie w NBA?!

NBA News: John Wall wróci do gry, ale nie w NBA?!
(Photo by Adam Pantozzi/NBAE via Getty Images)

John Wall udał się do Australii, aby dołączyć do zespołu South East Melbourne Phoenix, którego jest częściowo właścicielem. Były gwiazdor m.in. Washington Wizards trenuje z zespołem. Nadal pragnie wrócić do NBA, ale nie wyklucza gry w NBL.

John Wall jest obecnie poza NBA. W wolnym czasie postanowił polecieć do Melbourne w Australii, aby odwiedzić klub, którego jest współwłaścicielem – South East Melbourne Phoenix.

Wall pozostanie w Australii do poniedziałku 13 listopada. W piątek ćwiczył razem z zawodnikami swojej drużyny. Były gwiazdor NBA nie brał jednak pełnego udziału w treningach. Zamiast tego przeprowadził kilka indywidualnych ćwiczeń i obserwował, co się dzieje.

– Wszystko, czego jestem właścicielem, jest dla mnie niezwykle ekscytujące. Znam kilku chłopaków, wiem, że grali z DeMarcusem Cousinsem w Portoryko. Samo oglądanie gry chłopaków było dla mnie bardzo ekscytujące – powiedział Wall w rozmowie z mediami.

– Jest to dla mnie bardzo ekscytujące, że mogę wziąć w tym udział. Przyjechać i popatrzeć, jak ci goście pracują, aby oni mogli zobaczyć, jaką pracę włożyłem indywidualnie. Jestem gotowy i próbuję wrócić do NBA – zadeklarował.

Wall uda się na niedzielny mecz Phoenix z Melbourne United, drużyną, która obecnie prowadzi w lidze. Tymczasem 33-latek wciąż marzy o powrocie do NBA. Były All-Star twierdzi, że nadal chce grać w lidze.

– Uwielbiam tę grę, nadal wstaję każdego ranka o 6 rano, ćwiczę. Nadal jestem oddany temu, by wrócić do gry, myślę, że coś wkrótce się wydarzy. Nadal kocham harówkę, wciąż uwielbiam wstawać i pracować. Bez względu na wszystko, wciąż kocham tę grę – zaznaczył.