Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Antetokounmpo zdobył 54 punkty i pyta: „jakie to ma znaczenie?”

NBA News: Antetokounmpo zdobył 54 punkty i pyta: „jakie to ma znaczenie?”

NBA News: Antetokounmpo zdobył 54 punkty i pyta: „jakie to ma znaczenie?”
(Photo by AJ Mast/NBAE via Getty Images)

Giannis Antetokounmpo był niewiele od osiągnięcia swojego najwyższego wyniku punktowego w karierze w meczu z Pacers. Sęk w tym, że Milwaukee Bucks przegrali kolejny mecz w tym sezonie. Grek jest mocno niepocieszony.

Giannis Antetokounmpo eksplodował formą pod nieobecność Damiana Lillarda i zdobył 54 punkty, ale finalnie Bucks przegrali z Indiana Pacers 124:126.

Grekowi zabrakło punktu do wyrównania swojego najlepszego występu na poziomie NBA. Po końcowym gwizdku w ogóle nie chciał o tym mówić. Skupił się na tym, że jego drużyna przegrała kolejny mecz w sezonie.

– 54. 45. 5. Jakie to ma znaczenie? Możemy się dzisiaj nauczyć wielu dobrych rzeczy, aby stać się lepszymi – napisał Antetokounmpo w mediach społecznościowych po meczu.

Indiana zdołała go zatrzymać w ostatnich minutach meczu i sprawiła, że w kluczowym momencie meczu popełnił dwie straty.

– Nie dbaliśmy o piłkę. Nie dbałem o piłkę. Miałem dwa posiadanie piłki, gdzie mogłem zdobyć punkty, ale tego nie zrobiłem. Indiana finalnie zapewniła sobie zwycięstwo – skomentował w wywiadzie po meczu.

Jednak po imponującym występie musiał znaleźć pozytywy.

– Czułem się silny, czułem, że mogę atakować kosz z różnych pozycji, tak jak to robiłem w przeszłości. Czułem się tak przez ostatnie trzy mecze, to znaczy, że w pewnym sensie odzyskuję swój rytm. Cieszę się z tego. Mam nadzieję, że pojedziemy do Orlando i odniesiemy zwycięstwo – podsumował Giannis Antetokounmpo.