NBA News: Zaskakujące plotki transferowe. Chris Paul zagra z Sochanem?!

NBA News: Zaskakujące plotki transferowe. Chris Paul zagra z Sochanem?!

NBA News: Zaskakujące plotki transferowe. Chris Paul zagra z Sochanem?!
Photo by Jim Poorten/NBAE via Getty Images

Marc Stein z NBC Sports podaje, że San Antonio Spurs mogą stać się potencjalnym kandydatem do pozyskania Chrisa Paula, który ostatni sezon spędził w Golden State Warriors.

Po tym jak Golden State Warriors zostali wyeliminowani z play-in, Paul powiedział, że podoba mu się gra w tym klubie i chce wrócić w przyszłym sezonie.

Jego status w drużynie pozostaje jednak niepewny, a Golden State ma czas do 28 czerwca na podjęcie decyzji, czy zatrzyma weterana na kolejny sezon.

Jeśli Paul i Warriors zdecydują się zakończyć współpracę, Marc Stein z NBC Sports powiedział, że San Antonio Spurs mogą pojawić się jako potencjalny kandydat do pozyskania weterana.

„Potencjalną drużyną do obserwowania, jeśli Paul i Warriors się rozstaną, jest San Antonio. Spurs mogą stać się potencjalnym kandydatem dla Paula, jeśli zdecydują się pozyskać weterana na zasadzie krótkoterminowego kontraktu jako wsparcie dla Victora Wembanyamy” – czytamy.

Paul notował średnio 9,2 punktu, 3,9 zbiórki i 6,8 asysty w 26 minut na mecz w swoim pierwszym sezonie z Warriors. Po raz pierwszy od 2010 roku nie zagrał w playoffach NBA.

superbet logo MECZE PLAYOFF OBEJRZYSZ ZA DARMO: SPRAWDŹ! ⬅️

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.