Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Warriors dostają telefony! Szukają pomocy dla Curry’ego

NBA News: Warriors dostają telefony! Szukają pomocy dla Curry’ego

Golden State Warriors chcą potencjalnie sprowadzić kilku nowych graczy, aby pomóc Stephowi Curry’emu i podobno otrzymują telefony od innych klubów w sprawie przeprowadzenia potencjalnej transakcji.

Według Adriana Wojnarowskiego z ESPN, jest kilku generalnych menadżerów NBA, którzy skontaktowali się z generalnym menadżerem Warriors Mike’iem Dunleavy’m Jr. w sprawie możliwych transakcji.

– Znam kilku generalnych menadżerów, którzy dzwonili do Mike’a Dunleavy’ego Jr. w ciągu ostatnich kilku dni. I wiele drużyn zaczyna rozmawiać, zaczyna wymieniać się pomysłami na temat zainteresowania niektórymi graczami – powiedział Wojnarowski w piątkowym programie NBA Countdown.

Wojnarowski uważa, że trade-deadline zapowiada się pracowicie i wierzy, że Warriors będą w centrum zainteresowania. Uważa, że niektóre drużyny ze średniej półki będą chciały zawrzeć umowy z Warriors, aby spróbować dostać się do play-off.

– Myślę, że jest teraz tak wiele drużyn, które uważają, że są na dobrej pozycji. Drużyny, które znajdują się na dnie tabeli, będą chciały oddać niektórych swoich zawodników, ponieważ nie chcą wyglądać tak jak Detroit, nie chcą wyglądać tak jak San Antonio. Myślę, że cena wywoławcza za dobrych graczy w tym trade-deadline, jak często, będzie wysoka, ale myślę, że Mike Dunleavy i Golden State, myślę, że będą bardzo otwarci, aby spróbować ulepszyć ten zespół – zauważył Wojnarowski.

Warriors muszą dokonać zmian. Obecnie ich bilans wynosi 10:14 i zajmują dopiero 11. miejsce w Konferencji Zachodniej.

Zespół będzie również bez Draymonda Greena przez co najmniej kilkanaście meczów po tym jak został zawieszony na czas nieokreślony za uderzenie Jusufa Nurkicia. Słabo w tym sezonie wygląda również Klay Thompson.