Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Bradley Beal skręcił kostkę! Trener Suns rozczarowany

NBA News: Bradley Beal skręcił kostkę! Trener Suns rozczarowany

NBA News: Bradley Beal skręcił kostkę! Trener Suns rozczarowany

Bradley Beal doznał skręcenia prawej kostki w pierwszej kwarcie podczas piątkowej porażki z New York Knicks. Trener Phoenix Frank Vogel ma dość urazów i mówi wprost: „frustrujący sezon z kontuzjami”.

30-letni Beal w pierwszej kwarcie trafił za trzy punkty, ale wylądował na nogę Donte DiVincenzo, któremu zostało odgwizdane przewinienie, ponieważ nie pozwolił Bealowi wylądować w bezpiecznym miejscu.

Beal przez kilka minut leżał na parkiecie i zwijał się z bólu. W końcu wstał, aby wykonać rzut wolny, ale udał się do szatni. Na boisku już nie wrócił.

Shams Chrania donosi, że kontuzja Beala nie jest poważna, ale koszykarz będzie pauzował przez kilka tygodni. Jego data powrotu nie jest dokładnie znana.

Kontuzja Beala to kolejny cios dla trio All-Star Suns, w skład którego wchodzą Kevin Durant, Devin Booker i Beal, które zagrało razem tylko w jednym meczu w tym sezonie, a była to środowa porażka z Brooklyn Nets.

W piątek Beal rozegrał swój szósty mecz w sezonie. Przez ostatnie dwa miesiące zmagał się z bólem pleców. Durant i Booker również stracili czas z powodu różnych kontuzji.

– Kontuzje są częścią gry. Jestem nimi rozczarowany. Widać było rozczarowanie na twarzy Beala. To jest moja największa troska, aby utrzymać go w dobrej formie. Wkrótce wróci, ale jak na razie jest to dla niego frustrujący sezon z powodu kontuzji – powiedział Frank Vogel.