Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Pacers podpisują gracza. Powrót weterena

NBA News: Pacers podpisują gracza. Powrót weterena

NBA News: Pacers podpisują gracza. Powrót weterena

Pacers podpisali roczny kontrakt z wolnym agentem Jamesem Johnsonem – taką informacją przekazał agent Mark Bartelstein z Priority Sports Adrianowi Wojnarowskiemu z ESPN.

Jak zauważył Bobby Marks z ESPN, Pacers mieli wolne miejsce w składzie po osiągnięciu w zeszłym miesiącu porozumienia w sprawie wykupu Daniela Theisa, więc nie będzie konieczne wykonanie dodatkowego ruchu, aby przeprowadzić transfer Johnsona.

36-letni Johnson grał w 10 różnych drużynach i jest teraz w swoim 15. sezonie NBA. Sezon 2022/23 spędził w Indianie, występując w 18 meczach, zdobywając średnio 2,8 punktu i 1,7 zbiórki.

Czas tego transferu jest interesujący i być może nie jest to przypadek. Pacers i Bucks mieli pomeczową sprzeczkę o piłkę meczową w środową noc po zaciętej rywalizacji między dwoma drużynami Dywizji Centralnej.

Johnson jest znany z bycia jednym z najtwardszych graczy w lidze, a główny trener Rick Carlisle chwalił jego weterańskie przywództwo w zeszłym sezonie.

– Jest dla nas bardzo ważny. Wniósł tak wiele do naszej sytuacji, jeśli chodzi o dawanie przykładów, mentorowanie, bycie bardzo pozytywnym i prawdomównym. Ma naprawdę silną reputację w tej lidze jako świetny zawodnik, jako bardzo twardy facet. Wspaniale jest mieć go z powrotem na pokładzie – powiedział Carlisle.