Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Steve Kerr: kara dla Greena? „Posunął się za daleko”

NBA News: Steve Kerr: kara dla Greena? „Posunął się za daleko”

NBA News: Steve Kerr: kara dla Greena? „Posunął się za daleko”
fot. Youtube.com/Golden State Warriors

Steve Kerr mówi, że działania Draymonda Greena przeciwko Rudy’emu Gobertowi są niewybaczalne i musi znaleźć sposób, by nie przekraczać granicy. – Kara zawieszenia w postaci pięciu meczów jest w pełni zasłużona – twierdzi trener Golden State Warriors.

Draymond Green został zawieszony na pięć meczów bez możliwości podjęcia wynagrodzenia za swoje zachowanie podczas spotkania z Minnesota Timberwolves. Koszykarz Golden State Warriors dusił Rudy’ego Goberta w trakcie ostatniego meczu obu zespołów.

– Posunął się za daleko. Draymond się pomylił. On o tym wie. Źle to wyglądało, zasłużył na taką karę – powiedział Kerr przed meczem z Oklahoma City Thunder.

– Nie mam problemu z tym, że Green próbował odciągnąć Rudy’ego od Klaya, ale nie może tego robić w ten sposób. Wisiał na nim przez sześć, siedem sekund. To był okropny widok dla ligi, dla Draymonda i dla wszystkich – kontynuował Kerr.

Wreszcie Kerr wierzy, że Green musi znaleźć równowagę, nie przekraczając granicy swoim zachowaniem.

– Mówię o fizycznym akcie przemocy. To niewybaczalne. Musimy zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby zapewnić mu pomoc i wsparcie, by zrozumiał pewne kwestie. Jest niesamowitym wojownikiem, ale nie może przekraczać pewnej granicy. Na pewno przekroczył ją tamtej nocy – podsumował trener Warriors.