Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Trwa śledztwo ws. wypadku. Oubre wróci już za 2 tygodnie?!

NBA News: Trwa śledztwo ws. wypadku. Oubre wróci już za 2 tygodnie?!

NBA News: Trwa śledztwo ws. wypadku. Oubre wróci już za 2 tygodnie?!

Adrian Wojnarowski z ESPN poinformował, że Kelly Oubre Jr. może wrócić na parkiet na przełomie listopada i grudnia. Gracz niedawno został potrącony przez samochód. Sprawcy nadal nie ujęto. Policja prowadzi dochodzenie w tej sprawie.

Kelly Oubre Jr., skrzydłowy drużyny Philadelphia 76ers, został potrącony przez samochód, gdy przechodził przez ulicę. Koszykarz trafił nawet do szpitala, ale jego obrażenia nie były niezagrażające życiu.

Zawodnik doznał złamania żebra. Ma także kilka skaleczeń i siniaków. Adrian Wojnarowski z ESPN informuje, że gracz wróci w ciągu dwóch tygodni. Jego powrót planowany jest na przełom listopada i grudnia.

„Kelly Oubre Jr. przebywał w ośrodku Sixers przez ostatnie kilka dni i zaczynał wykonywać lekkie ćwiczenia. Powiedziano mi, że całkiem realne jest to, że będzie mógł wrócić za ponad dwa tygodnie. Być może nastąpi to pod koniec listopada lub na początku grudnia” – powiedział Wojnarowski podczas NBA Countdown.

Według FOX 29 filadelfijskiej policji nie udało się dotychczas znaleźć dowodów potwierdzających tożsamość kierowcy. Władze kontynuują śledztwo.

„Oubre Jr. kontynuuje rehabilitację po kontuzjach i wznowił lekką aktywność fizyczną z nadzieją, że wróci do gry w nadchodzących tygodniach” – poinformowali dziennikarze FOX 29.