Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: LaVine trafi do Lakers?! Są nowe informacje

NBA News: LaVine trafi do Lakers?! Są nowe informacje

NBA News: LaVine trafi do Lakers?! Są nowe informacje
fot. Getty Images

Jovan Buga z The Athletic twierdzi, że Los Angeles Lakers są coraz bardziej otwarci na przeprowadzenie transakcji z udziałem Zacha LaVine’a, koszykarza Chicago Bulls, który jest w drugim roku swojego pięcioletniego kontraktu. Szefowie Lakers nie chcą oddać Austina Reavesa.

Doniesienia ze Stanów Zjednoczonych wskazują, że pomiędzy Los Angeles Lakers i Chicago Bulls może dojść do wymiany handlowej, w której wziąłby udział Zach LaVine. To byłaby centralna postać tej transakcji. Od kilkunastu dni pojawiają się informacje, że szefowie Bulls chcą zmienić kształt drużyny i planują rozstać się m.in. z LaVinem i DeMarem DeRozanem.

„Lakers interesują się LaVine’em i Alexem Caruso, ale nie podjęto jeszcze żadnych konkretnych kroków w sprawie handlu. Lakers mogą zaoferować m.in. Russella, Hachimurę lub Vincenta i wybory w drafcie w kolejnych latach. Na pewno w transakcji nie wziąłby udziału Austin Reaves” – czytamy w raporcie The Athletic.

Dlatego dla Lakers dużym problemem przy tej transakcji może być znalezienie sposobu na zbudowanie wystarczająco mocnego pakietu, który zainteresowałby Bulls.

„Jak atrakcyjni dla Bulls są tacy gracze jak D’Angelo Russell, Gabe Vincent, Cam Reddish i Jaxson Hayes?” – zastanawia się Jovan Buga.

LaVine oczywiście zapewniłby impuls w ataku w Los Angeles. W tym sezonie notuje średnio 21,7 punktów na mecz, ale dziennikarz twierdzi, że niekoniecznie byłoby to idealne dopasowanie do LeBrona Jamesa. Obaj są bowiem zawodnikami grającymi z piłką w rękach. LaVine nie jest znany jako świetny kreator, co może również powodować potencjalne problemy, jeśli trafiłby do Lakers.