Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Jokić znów wyrzucony z meczu! To rzucił w stronę sędziego

NBA News: Jokić znów wyrzucony z meczu! To rzucił w stronę sędziego

NBA News: Jokić znów wyrzucony z meczu! To rzucił w stronę sędziego

Wulgarne słowa miał rzucić Nikola Jokić do sędziego w trakcie spotkania z Chicago Bulls. To nie spodobało się arbitrowi, który momentalnie wyrzucił go z boiska. Publiczność buczała, bo chciała oglądać popisy gwiazdora Denver Nuggets.

Do incydentu doszło pod koniec drugiej kwarty, kiedy Jokic, wyrażając frustrację i domagając się faulu, skierował wulgarne słowa pod adresem sędziego głównego, Mousy Daghera, gdy wracał do obrony.

Świadkowie relacjonują, że Jokic krzyknął: „gwiżdż ten faul, skur*****”

– Jokic został wyrzucony po jednym faulu technicznym, ponieważ skierował pod adresem sędziego wulgarne słowa, które według naszych standardów uzasadniały wyrzucenie – powiedział sędzia NBA Mark Lindsay.

– Zwykle nie wnikamy publicznie w to, co powiedział gracz, ale tutaj standardy zostały przekroczone – dodał.

Incydent wywołał niezadowolenie publiczności w Chicago, która chciała oglądać Jokicia w akcji.

Po meczu Jokic przyznał, że jego język „przekroczył granicę”, ale wyraził zdziwienie szybkim wyrzuceniem. Zauważył, że cieszy się, że mecz nie odbył się w Serbii.

– Nie wiem, co się tam stało. Jestem po prostu szczęśliwy, że nie graliśmy tego meczu w Serbii, naprawdę fajnie byłoby zobaczyć zakończenie tego wszystkiego. To byłoby interesujące. Niektórzy chłopaki mogą powiedzieć cokolwiek. Myślę, że czasami to, co mówię, nie jest nawet faulem technicznym.

– Przekroczyłem linię, ale czasami to słowo nie przekracza linii. Lubię swoje pieniądze, więc nie powiem. A zresztą… nieważne – rzucił Jokić.

Denver pokonali Bulls 114:106. Jokić zanotował 4 punkty, 9 zbiórek i 6 asyst.