Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Caldwell-Pope mówi wprost: chcę zdobyć tę nagrodę!

NBA News: Caldwell-Pope mówi wprost: chcę zdobyć tę nagrodę!

NBA News: Caldwell-Pope mówi wprost: chcę zdobyć tę nagrodę!

Kentavious Caldwell-Pope to jeden z najlepszych obrońców obwodowych w NBA. Mimo to nigdy nie przyznano mu nagrody za umiejętności gry w defensywie. Caldwell-Pope chce to zmienić w tym sezonie.

– Mam jeden gol. Chcę zdobyć nagrodę dla najlepszego obrońcy albo być w najlepszej piątce defensywnej w NBA – powiedział Caldwell-Pope po tym, jak jego Denver Nuggets pokonali Golden State Warriors.

Caldwell-Pope bardzo dobrze radził sobie ze Stephenem Currym. Lider Warriors trafił tylko 6 z 17 rzutów z gry. Eksperci po tym spotkaniu znów zaczęli dużo mówić o umiejętnościach defensywnych gracza Denver, który został nawet o to zapytany.

Amerykańscy dziennikarze przypominają mecz z 2015 roku, gdy Caldwell-Pope jako gracz Pistons zatrzymał Curry’ego na zaledwie dziewięciu punktach, trafiając 4 z 15 rzutów z gry. Ten mecz umieścił go na mapie jako jednego z najlepszych obrońców obwodowych NBA. I tak zostało do dzisiaj.

30-letni zawodnik jest dwukrotnym mistrzem NBA. W 2020 roku zdobył pierścień z Los Angeles Lakers, a w ostatnim sezonie cieszył się z triumfu z Denver Nuggets.