Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Trener Memphis wali w sędziów. „To było okropne”

Taylor Jenkins z wielką pasją krytykował sędziów NBA, powołując się na fatalnie prowadzony mecz Grizzlies – Jazz i wyrzucenie z boiska Jarena Jacksona Jr. – Jeden z najgorzej sędziowanych meczów, jakie kiedykolwiek widziałem – powiedział trener Memphis Grizzlies.

Po piątkowej porażce Memphis Grizzlies z Utah Jazz 121:127, główny trener Taylor Jenkins ostro skrytykował sędziów.

Grizzlies, którzy mają obecnie bilans 1:8 w sezonie i 0:5 u siebie, stanęli przed bardzo ważnym meczem, w którym sędziowanie budziło sporo wątpliwości.

– Nagraj to. Nie przeszkadza mi to. To było cholernie okropne – zaznaczył trener Jenkins.

Jenkins został ukarany faulem technicznym podczas meczu, a Jaren Jackson Jr. został wyrzucony po dwóch faulach technicznych na 4:30 przed końcem trzeciej kwarty. W czwartej kwarcie z boiska musiał także zejść Marcus Smart.

– Jackson to jeden z najbardziej profesjonalnych zawodników w tej lidze. Dostaje podwójny faul techniczny. Usłyszałem, że on „atakuje sędziego”. To się nazywa deeskalacja. Na dodatek rzuty wolne 13 do 29 – wyjaśniał.

– Obecne interakcje z sędziami są całkowitym brakiem szacunku – dodał.

Memphis następny mecz rozegrają z Clippers w niedzielę. Początek o 21:30.