Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Jokić wysłał SMS-a do byłego kolegi. „Próbował mnie ostrzec”

NBA News: Jokić wysłał SMS-a do byłego kolegi. „Próbował mnie ostrzec”

NBA News: Jokić wysłał SMS-a do byłego kolegi. „Próbował mnie ostrzec”
Photo by Matthew Stockman/Getty Images

Okazuje się, że Nikola Jokić obserwuje mecze Euroligi. Po szalonym spotkaniu Partizana z Fenerbahce wysłał nawet wiadomość do swojego byłego kolegi z Denver Nuggets. Ten wszystko ujawnił w rozmowie z mediami.

Chodzi oczywiście P.J. Doziera, który latem zasilił szeregi Partizana Belgrad, prowadzonego przez charyzmatycznego szkoleniowca Zeljko Obradovicia. Amerykanin – obok Franka Kaminsky’ego – do Euroligi trafił prosto z NBA. W latach 2019-2022 występował w Denver Nuggets. Rozmawiał nawet o transferze do Europy z Nikolą Jokiciem. Okazuje się, że Serb nadal obserwuje jego poczynania.

– Właśnie wysłał mi SMS-a, w którym opowiadał o tym, jak szalony był to mecz. Był tym mocno podekscytowany. Próbował mnie ostrzec, ale to nie to samo, co doświadczyć tego i faktycznie tu być – wyjaśnił 27-letni amerykański zawodnik.

Zeljko Obradovic mówił przed sezonem o dwukrotnym MVP NBA Nikoli Jokicu, zauważając, że gwiazdor Denver Nuggets oglądał jego seminarium i towarzyszył Partizanowi podczas obozu przygotowawczego.

Partizan w czwartkowym spotkaniu miał spore problemy z Fenerbahce. Goście z Turcy na początku trzeciej kwarty prowadzili nawet różnicą 14 punktów, ale finalnie lepsi okazali się Serbowie, którzy wygrali 85:84.

Frank Kaminsky w decydującej kwarcie zdobył 11 punktów, ale w końcowych momentach popadł w nieporozumienie z Dozierem. Kaminsky nie był w stanie złapać podania P.J. w kluczowej akcji. Jednak Tyler Dorsey nie trafił rzutu na zwycięstwo, co spowodowało, że zarówno Kaminsky, jak i Dozier poczuli ulgę.

– Trener świetnie rozrysował akcję, ale między nami doszło do małego nieporozumienia w komunikacji. Cieszę się, że wygraliśmy – powiedział Dozier.

Partizan po siedmiu meczach w Eurolidze ma bilans 3:4.