Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Wembanyama mówi o starciu z Jokicem. „Świetna lekcja”

NBA News: Wembanyama mówi o starciu z Jokicem. „Świetna lekcja”

NBA News: Wembanyama mówi o starciu z Jokicem. „Świetna lekcja”

Victor Wembanyama powiedział, że gra przeciwko Nikoli Jokicowi była świetnym doświadczeniem. Przyznał, że wiele się od niego nauczył. Zamierza również bardzo szczegółowo przeanalizować nagranie z tym meczem. Serb z kolei wychwalał Francuza. – On zmieni grę w przyszłości – przyznał.

Wembanyama zmierzył się z prawdopodobnie najlepszym zawodnikiem w dotychczasowej karierze, MVP finałów NBA, Nikolą Jokicem. Pomimo solidnego występu Francuza, San Antonio Spurs ponownie przegrali. To była już 12. porażka z rzędu!

Wembanyama zanotował 22 punkty, 11 zbiórek i 4 bloki, a także 6 przechwytów, wyrównując drugi najlepszy wynik debiutanta Spurs w historii klubu.

Jokic był jak zwykle sobą, kończąc mecz z 39 punktami, 11 zbiórkami i 9 asystami. Tylko jednego kluczowego podania zabrakło mu do kolejnego triple-double.

– Myślę, że wiele się nauczyłem. Dowiem się jeszcze więcej, oglądając film z tego meczu. Myślę, że to przeżycie, ale byłoby lepiej, gdybyśmy wygrali – powiedział Wembanyama o grze przeciwko Jokicowi.

Wemby powiedział, że gra przeciwko aktualnym mistrzom NBA pokazała, jak bardzo Spurs są w tyle.

– Rozumiem, dlaczego to wygrali. To bardzo zrównoważony zespół, wydaje się, że znają się bardzo dobrze. To wielkie wyzwanie – zaznaczył.

Jokić tymczasem mocno chwalił francuskiego debiutanta.

– Gra twardo. Popełnia błędy, co jest normalne. Myślę, że media wokół niego nie pomagają mu, ale przyzwyczai się do tego. Facet ma dopiero 19 lat. Zmieni grę. Jestem co do tego przekonany w 100 procentach – przyznał.