Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Smart krzyczał na kolegów. „To żenujące!”

Co prawda Marcus Smart nie gra z powodu kontuzji, ale to nie powstrzymało go przed wygłoszeniem ognistego przemówienia do kolegów z drużyny podczas przerwy na żądanie w trakcie spotkania z Timberwolves. Grizzlies z bilansem 3:13 są jedną z najgorszych ekip w NBA.

Kiedy Grizzlies przegrywali w czwartej kwarcie z Minnesota Timberwolves, Smart krzyczał na swoich kolegów z drużyny podczas przerwy na żądanie.

„To żenujące! To żenujące!” – krzyczał Smart kilka razy do kolegów.

Z klipów udostępnianych w mediach społecznościowych wynika, że doświadczony obrońca podkreślił katastrofalny poziom wysiłku ze strony Grizzlies.

Smart powiedział również, że kibice płacą za przyjście na mecz i niedopuszczalne jest granie bez większego zaangażowania.

Porażka 97:117 była czwartą z rzędu porażką Grizzlies, którzy przez cały sezon nie wygrali jeszcze meczu u siebie. W środę wracają do akcji przeciwko Utah Jazz w FedExForum.

Trener Grizzlies Taylor Jenkins powiedział po meczu, że rozumie frustrację jednego z liderów zespołu.

– Nie wiem dokładnie, co powiedziano, ale uwielbiam taki ogień. Potrzebujemy go – zaznaczył.

Ja Morantowi – z powodu zawieszenia – pozostało jeszcze dziewięć meczów. W Memphis nie ma także sześciu innych zawodników z powodu kontuzji.