Oglądaj mecze na żywo 📺 za darmo
Zgarnij extra bonus 🎁 na start

superbet logo
odbierz
NBA News: Szalony występ Poole’a. Wyrównał rekord Jordana!

NBA News: Szalony występ Poole’a. Wyrównał rekord Jordana!

NBA News: Szalony występ Poole’a. Wyrównał rekord Jordana!
(Photo by Nathaniel S. Butler/NBAE via Getty Images)

Fantastycznie w barwach Washington Wizards prezentuje się Jordan Poole, który przeciwko New York Knicks zdobył 41 punktów, wyrównując tym samym rekord należący do Michaela Jordana w liczbie zdobytych punktów w meczu przedsezonowym.

Były obrońca Golden State Warriors zdobył 41 punktów, trafiając 10 z 19 rzutów z gry (6/12 za trzy) w zaledwie 27 minut spędzonych na parkiecie. Był bohaterem zwycięskiego meczu z Knicks (131:106). To najwięcej punktów zdobytych przez zawodnika Wizards od 2001 roku w okresie przedsezonowym.

YT/NBA

– Ma wielką pewność siebie, a najwspanialszą rzeczą w Jordanie jest to, że wciąż zachowuje się jak młody chłopak – powiedział DiVincenzo po występie Poole’a

Koszykarzowi udało się wyrównać rekord należący do Michaela Jordana, który 22 lata temu zdobył 41 punktów przeciwko New Jersey Nets.

W okresie przygotowawczym Poole notował średnio 23,3 punktu, 3,3 zbiórki i 2,3 asysty. Jest w świetnej formie na kilka dni przed rozpoczęciem rozgrywek.

Poole pod koniec czerwca – dość niespodziewanie – opuścił szeregi Golden State Warriors. Zawodnik – w ramach wymiany za Chrisa Paula – trafił do Washington Wizards. Tutaj ma być jedną z kluczowych postaci.