Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Ostro pojechał po Hardenie. „To ty jesteś problemem!”

NBA News: Ostro pojechał po Hardenie. „To ty jesteś problemem!”

NBA News: Ostro pojechał po Hardenie. „To ty jesteś problemem!”

Brian Dameris, analityk Bally Sports Southwest, w bardzo mocnych słowach wypowiedział się na temat Jamesa Hardena, który znów był częścią wielkiej dramy transferowej. Ostatecznie koszykarz wylądował w Los Angeles Clippers. Zespół z nim ma bilans… 0:3!

Dameris trafia w każdy element, który staje się tematem rozmów, gdy dochodzi do wymiany z udziałem Jamesa Hardena: drużyny, trenerzy, zawodnicy, historie dramatyczne, style gry.

– Każdej nocy klękam i modlę się, aby ktoś uwierzył we mnie tak, jak Daryl Morey wierzył w ciebie – zaczął swoją wypowiedź Dameris, redaktor Bally Sports Southwest.

Dameris wspominał strategiczne posunięcia GM Daryla Moreya, które podjął podczas jego pracy w Houston Rockets, pozyskując takich zawodników jak Dwight Howard i Chris Paul. Następnie wspomniał, jak Morey zaadaptował system w drużynie Philadelphia 76ers i Joelu Embiidzie, a także, co nie mniej ważne, podkreślił transakcję, w ramach której Brooklyn Nets pozyskali Bena Simmonsa.

– Pojechałeś do Sixers. Miałeś partnera, który zdobył MVP. I co potem powiedziałeś? Powiedziałeś: nie przekazali mi przywództwa w drużynie. Serio? – mówił.

– Jesteś rozgrywającym, to masz przywództwo. A co zrobiłeś, gdy to miałeś? Zdobyłeś dziewięć punktów w meczu numer siedem przeciwko Bostonowi. Straciłeś prowadzenie 3-2 w serii – kontynuował.

– Jeśli to nie zadziała w tym roku, w tym systemie, z tym zespołem, wtedy będziesz wytykał palcami wszystkich innych. Wrócisz do domu i zaczniesz szukać kolejnej drużyny. Sęk w tym, że nie będzie już nikogo – zaznaczył.

– Ponieważ James: nie jesteś brodą, nie jesteś systemem, jesteś problemem – zakończył swoje ostre przemówienie.

W piątkowy wieczór Mavericks pokonali Clippers 144:126. Harden w ciągu 29 minut zdobył 14 punktów i miał 5 zbiórek.