NBA News: Nietypowe cele transferowe Clippers…

NBA News: Nietypowe cele transferowe Clippers…

NBA News: Nietypowe cele transferowe Clippers…
Photo by Adam Pantozzi/NBAE via Getty Images

Możliwe, że w przyszłym sezonie nie zobaczymy już Russella Westbrooka w barwach Clippers. Doniesienia sugerują, że szukają nowego rozgrywającego wśród… BARDZO doświadczonych graczy.

Wszystkie mecze obejrzysz za darmo w SUPERBET – wystarczy założyć konto, bez spełniania żadnych warunków!
Kod promocyjny
ZKRAINYNBA
sprawdź

+18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.

Marc Stein – dziennikarz mający dobre dojścia w klubach NBA – opublikował dość zaskakujący raport. Jego zdaniem Clippers będą chcieli wzmocnić latem pozycję rozgrywającego a ich głównymi celami mają być… 38-letni Kyle Lowry i 39-letni Chris Paul!

Tacy zawodnicy mogliby stanowić wartość dodaną w postaci weteranów z ławki. O ile Kyle Lowry może zgodzić się na taką rolę za niewielkie pieniądze, o tyle w przypadku Chrisa Paula sytuacja jest bardziej skomplikowana. Wiele wskazuje na to, że Warriors mogą wejść w wartą 30 milionów dolarów opcję w kontrakcie CP#3 na przyszły sezon, żeby dać sobie szansę na wytransferowanie go i nie stracenie za darmo.

Tego lata w Los Angeles Clippers może dojść do rewolucji. Choć pod kontraktem dalej będzie Kawhi Leonard, czy Ivica Zubac, to kończy się umowa Jamesa Hardena, a opcję gracza mają do podjęcia Paul George, czy Russell Westbrook.

Strata każdego z tych graczy będzie bolesna. Clippers jednak ewidentnie skupiają się przede wszystkim na zabezpieczeniu pozycji rozgrywającego. James Harden wchodzi na rynek wolnych agentów, a Russell Westbrook niemal na pewno zrezygnuje z wartej 4 miliony dolarów opcji na przyszły sezon.

Można zakładać, że wiekowi gracze to tylko jeden z elementów planu Clippers na lato. Jeśli jednak to są pierwsze doniesienia, które w tym kontekście słyszymy, to sytuacja zdaje się… alarmująca.

superbet logo MECZE PLAYOFF OBEJRZYSZ ZA DARMO: SPRAWDŹ! ⬅️

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.