NBA News: Bulls znów spróbują wymienić LaVine’a… Tym razem będą chętni?

NBA News: Bulls znów spróbują wymienić LaVine’a… Tym razem będą chętni?

NBA News: Bulls znów spróbują wymienić LaVine’a… Tym razem będą chętni?
Photo by David Dow/NBAE via Getty Images

Nie jest to najbardziej szokujące doniesienie, ale warte odnotowania: Chicago Bulls będą handlować kontraktem Zacha LaVine’a w te wakacje.

Wszystkie mecze obejrzysz za darmo w SUPERBET – wystarczy założyć konto, bez spełniania żadnych warunków!
Kod promocyjny
ZKRAINYNBA
sprawdź

+18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.

Informację podaje Evan Sidery ze Sporting News oraz Forbes Sports. Powołując się na swoje źródła twierdzi, że Chicago Bulls będą tego lata handlować umową Zacha LaVine’a. Sidery zwraca jednocześnie uwagę na to, że rynek nie jest zbyt łaskawy dla Bulls. Klub z Chicago szukał chętnych na LaVine’a już w trakcie trade deadline, ale rozmowy udało się nawiązać tylko z jednym klubem. Byli to Detroit Pistons, którzy jednak z nowozatrudnionym prezydentem, Trajonem Langdonem, mogą obrać zupełnie inny kierunek niż jeszcze pół roku temu.

Zach LaVine ma kontrakt ważny aż do 2027 roku, z uwzględnieniem opcji gracza w ostatnim sezonie. Za przyszły sezon zarobi aż 43 miliony dolarów, co plasuje go wśród TOP20 najlepiej zarabiających koszykarzy NBA.

29-letni LaVine w minionym sezonie rozegrał tylko 25 meczów z powodu kontuzji kostki. Chicago Bulls zanotowało w tych meczach fatalny bilans 5-20.

superbet logo MECZE PLAYOFF OBEJRZYSZ ZA DARMO: SPRAWDŹ! ⬅️

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.