Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Markkanen odejdzie z Jazz? Trzy zespoły chcą go zatrudnić

NBA News: Markkanen odejdzie z Jazz? Trzy zespoły chcą go zatrudnić

NBA News: Markkanen odejdzie z Jazz? Trzy zespoły chcą go zatrudnić

Sacramento Kings, Atlanta Hawks i Oklahoma City Thunder są uważane za trzy drużyny, które najbardziej cenią umiejętności Markkanena i są zainteresowane potencjalną wymianą – donosi Jake Fischer z Yahoo Sports.

Utah Jazz podobno nie uważają już Lauriego Markkanena za nietykalnego w potencjalnej wymianie, ale nadal chcą za niego bardzo dużo dostać.

Jazz słabo rozpoczęli ten sezon i obecnie z bilansem 9:16 są na dole tabeli Konferencji Zachodniej. Tak fatalne rozpoczęcie sezonu „skłoniło kilka innych zespołów do wykonania telefonu do biura Utah w celu zapytania o usługi Markkanena” – informuje Fischer.

„Czy spodziewam się, że Utah wymieni Lauriego? Nie” – powiedział Yahoo Sports inny dyrektor generalny. „Ale mówią, że są gotowi wysłuchać rozmów na temat każdego, ale to kwestia spełnienia ich ceny, tak jak Minnesota zrobiła to w przypadku Rudy’ego Goberta”.

W tym sezonie Markkanen notuje średnio 23,7 pkt i 8,6 zbiórek. Fin rozegrał 16 meczów.

Po tym sezonie Markkanenowi pozostanie jeszcze jeden rok kontraktu w ramach obecnej czteroletniej umowy. Fin będzie niezastrzeżonym wolnym agentem po sezonie 2024-2025.

Dziennikarz dodał, że oprócz Markkanena Jazz podobno nasłuchuje ofert za Jordana Clarksona, Kelly’ego Olynyka, Johna Collinsa, Collina Sextona i Talena Hortona-Tuckera.

Fischer wyróżnił debiutanta Keyonte George’a jako gracza, do którego Jazz nie przyjmuje telefonów.