Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę
NBA News: Harden wskoczył do elitarnego grona. Curry z wyrazami szacunku

NBA News: Harden wskoczył do elitarnego grona. Curry z wyrazami szacunku

NBA News: Harden wskoczył do elitarnego grona. Curry z wyrazami szacunku

Gwiazda Los Angeles Clippers, James Harden, w czwartkowy wieczór osiągnął kolejny kamień milowy w swojej karierze, zdobywając 25 000 punktów w karierze. Harden jest trzecim aktywnym zawodnikiem, który dołączył do tego klubu. Na liście wszech czasów zajmuje 24. miejsce.

Ma teraz 184 punkty straty do Jerry’ego Westa zajmującego 23. miejsce i 271 punktów do Reggiego Millera zajmującego 22. miejsce.

– Liczy się zwycięstwo. To kluczowa kwestia. Statystyki schodzą na dalszy plan. W karierze osiągnąłem już wiele rekordów. Dla mnie dzisiaj liczy się zwycięstwo, budowanie chemii i ciągłe stawanie się lepszym jako zespół. Teraz zrobiliśmy kolejny krok do przodu – powiedział James Harden po wygranym meczu z Warriors.

Harden zakończył spotkanie z 28 punktami, siedmioma zbiórkami i 15 asystami, co stanowi kolejny imponujący występ od czasu dołączenia do Clippers.

Z dużymi wyrazami szacunku nt. Hardena wypowiedział się Steph Curry.

Steph Curry i James Harden stoczyli przez lata wiele bitew, począwszy od serii play-offów pomiędzy Golden State Warriors i Houston Rockets. Chociaż Harden gra teraz w Los Angeles Clippers i odgrywa zupełnie inną rolę niż przez te lata w Houston, nadal jest zawodnikiem na bardzo wysokim poziomie.

– Niezwykły szacunek. Nie spędzamy razem zbyt wiele czasu poza boiskiem, ale zawsze pojawia się ten uśmiech, gdy widzę takiego gościa, ponieważ obaj wiemy, ile potrzeba, aby występować na poziomie, na którym utrzymujemy się od tak dawna. Nikt z nas nie chce, żeby to przeminęło – zaznaczył Steph Curry.