Oglądaj mecze na żywo 📺 za darmo
Odbierz extra bonus 🎁 na start

superbet logo
Sprawdź
NBA News: Lillard trafi do Raptors? Są nowe informacje

NBA News: Lillard trafi do Raptors? Są nowe informacje

NBA News: Lillard trafi do Raptors? Są nowe informacje
fot. David Zalubowski/AP

Saga transferowa z udziałem Damiana Lillarda trwa w najlepsze. Amerykańskie media prześcigają się na temat nowych informacji ws. odejścia gwiazdora z Portland Trail Blazers. Teraz – jak donosi Marc J. Spears z ESPN – faworytem do pozyskania 33-latka jest zespół Toronto Raptors.

„Toronto Raptors są w tym momencie głównymi kandydatami do wymiany za Damiana Lillarda” – informuje Marc J. Spears z ESPN, który powołuje się na rozmowy z dwoma dyrektorami klubów.

Raptors prowadzili ostatnio rozmowy z Portland Trail Blazers, ale żadna transakcja nie jest bliska finalizacji. Toronto mogłoby wysłać Pascala Siakama, Scottiego Barnesa lub OG Anunoby’ego w ramach pakietu handlowego, a także Gradeya Dicka i przyszłe picki w pierwszej rundzie draftu NBA.

Spears spodziewa się, że Lillard zostanie sprzedany przed media-day w Portland, który odbędzie się 2 października.

Zainteresowanie Lillardem wykazały także Milwaukee Bucks, Boston Celtics, Philadelphia 76ers i Chicago Bulls.

1 lipca Lillard poprosił Blazers o wymianę z Miami Heat, ale między zespołami nie doszło do żadnych znaczących rozmów. Heat początkowo zaoferowali Blazers pakiet zbudowany wokół Tylera Herro i dwóch wyborów w pierwszej rundzie, ale do transakcji nie doszło.