Oglądaj mecze na żywo 📺 za darmo
Zgarnij extra bonus 🎁 na start

superbet logo
Odbierz
NBA News: LeBron James szefem klubu w Las Vegas? „To ma sens”

NBA News: LeBron James szefem klubu w Las Vegas? „To ma sens”

NBA News: LeBron James szefem klubu w Las Vegas? „To ma sens”
(Photo by Ethan Miller/Getty Images)

Rozgrywanie przedsezonowych meczów Los Angeles Lakers w Las Vegas stało się coroczną tradycją. Ostatnio drużyna Darvina Hama pokonała Brooklyn Nets. Po meczu LeBron James został po raz kolejny zapytany, dlaczego chce posiadać swój zespół w NBA i czy ewentualna siedziba znajdzie się właśnie w Las Vegas.

Nie ma wątpliwości, że gwiazda Lakers, LeBron James, jest bliżej zakończenia swojej kariery koszykarskiej niż jej początku. Chociaż James po „trzydziestce” wciąż gra na wysokim poziomie, rozsądne jest założenie, że przed nim ostatnie sezony w NBA.

Ale nie można wykluczyć tego, że James zostanie w lidze, nawet po zakończeniu kariery. Dużo mówi się o tym, że miałby zostać właścicielem nowego klubu, którego siedziba byłaby w Las Vegas. Podobno szefostwo ligi pozytywnie patrzy na takie rozwiązanie.

Za każdym razem zawodnik podkreśla, że chce mieć swój zespół na poziomie NBA. Dziennikarz Arash Markazi zapytał ostatnio Jamesa o jego chęć posiadania drużyny właśnie w Las Vegas.

– To po prostu ma sens – odpowiedział gwiazdor Lakers.

– Oczywiście są tutaj inne dyscypliny, wkrótce pojawi się F1. Mamy Ligę Letnią NBA, która cieszy się dużą popularnością. Sport jest tutaj. Myślę, że dodanie klubu NBA tylko zwiększyłoby dynamikę, która dzieje się w tym mieście. To atrakcja. Nie musisz się martwić o wsparcie fanów ani nic w tym rodzaju. Myślę, że to słuszne i to tylko kwestia czasu – dodał po chwili.