Chciałbyś zobaczyć Knicks z Embiidem?
Na SUPERBET obejrzysz ich za darmo! 📺

superbet logo
odbierz
NBA News: Knicks idą po Embiida?! Oto ich oferta

NBA News: Knicks idą po Embiida?! Oto ich oferta

NBA News: Knicks idą po Embiida?! Oto ich oferta
(Photo by Tim Nwachukwu/Getty Images)

New York Knicks uznali pozyskanie Joela Embiida za swój priorytet transferowy, jeśli gracz pojawi się na rynku handlowym. Klub jest skłonny zaoferować Philadelphii 76ers pakiet złożony z trzech zawodników i picków w drafcie. Czy to skusi pracodawcę Kameruńczyka, który niedawno zdecydował się na grę w kadrze USA?

Dziennikarz Keith Pompey, który jest bardzo dobrze zorientowany w realiach Philadelphii 76ers, donosi, że New York Knicks uważnie monitorują sytuację Joela Embiida, mając nadzieję, że zakończy się to wystawieniem zawodnika na rynek transferowy.

Prezydent Knicks, Leon Rose, wyznaczył pozyskanie Embiida – jeśli będzie dostępny – jako priorytet. Nawet przygotowano już specjalny pakiet za gwiazdę NBA.

Kim chcą handlować Knicks?

Knicks wystawiają za Embiida Juliusa Randle’a, RJ Barretta, Mitchella Robinsona, Evana Fourniera i dwa do trzech typów w pierwszej rundzie draftu. Pomysł polegałby na tym, aby Sixers mogli wybrać trzech zawodników z tej grupy, a także liczbę picków.

Pompey twierdzi, że Sixers powinni uzyskać znacznie lepsze oferty za Embiida. I ta transakcja też nie miałaby sensu ze względu na wzmocnienie rywala z Dywizji Atlantyckiej.

Ale front-office Sixers musi się martwić, jeśli nie uda im się zawrzeć umowy z Hardenem, która przypadłaby do gustu Embiidowi.
„Jak czułby się Embiid, gdyby Sixers nie byli w stanie uzyskać nic znaczącego w zamian za Jamesa Hardena? Czy stanowisko Embiida ulegnie zmianie?” – zastanawia się dziennikarz.

Czy Embiid odejdzie z 76ers?