W Sixers już Hardena nie zobaczysz 👀
Ale mecze Sixers za darmo już tak! 📺

superbet logo
odbierz
NBA News: Nie będzie dealu Clippers – 76ers? „Nie oddamy Manna”

NBA News: Nie będzie dealu Clippers – 76ers? „Nie oddamy Manna”

NBA News: Nie będzie dealu Clippers – 76ers? „Nie oddamy Manna”
(Photo by Tim Nwachukwu/Getty Images)

W ostatnich dniach pojawiły się informacje, że kluczową postacią w dealu na linii Clippers – 76ers (wymiana Jamesa Hardena) jest Terance Mann. Philadelphia podobno zażyczyła sobie, by ten zawodnik wziął udział w transakcji (plus picki w drafcie). Sęk w tym, że trener Tyronn Lue nie chce go oddawać.

James Harden chce zostać wymieniony do Clippers, klub z Los Angeles uważa, że Harden byłby dobrym kandydatem, ale organizacje nie mogą dogadać się w sprawie warunków transakcji – ku frustracji Daryla Moreya, generalnego menedżera 76ers. Jednym z punktów spornych umowy jest to, że Clippers nie udostępnią Terance’a Manna.

Trener Tyronn Lue najwyraźniej słyszał wszystkie plotki na temat handlu wokół skrzydłowego Los Angeles Clippers, Terance’a Manna. Lue powiedział, że nic nie wynika z tych plotek.

– Uwielbiamy T-Manna i T-Mann tu będzie. Nie przejmujemy się tym, co ludzie mówią na zewnątrz. Jesteśmy obok tych wszystkich spekulacji – zaznaczył Lue.

Saga transferowa z udziałem Hardena trwa w najlepsze.

Los Angeles nie ma obecnie żadnego powodu, aby podnosić swoją ofertę, podobnie jak 76ers nie mają żadnego powodu, aby obniżyć cenę w ramach transakcji. Coś musi zmienić tę dynamikę, aby nastąpił ruch w transakcji.