Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Knicks celują w gwiazdę! Będzie hit transferowy?

NBA News: Knicks celują w gwiazdę! Będzie hit transferowy?

NBA News: Knicks celują w gwiazdę! Będzie hit transferowy?

Shams Charania donosi, że New York Knicks pozostają zainteresowani Karlem-Anthonym Townsem, ale konkretna oferta z ich strony jeszcze się nie pojawiła.

New York Knicks dokonali niespodziewanej wymiany w przedostatni dzień 2023 roku. Przypomnijmy, że dokonano transakcji z Raptors. OG Anunoby, Precious Achiuwa i Malachi Flynn trafili do Knicks w zamian za RJ Barretta, Immanuela Quickleya i drugorundowy pick Nowego Jorku w 2024 roku.

Według medialnych doniesień, zespół ma kontynuować pracę na rynku.

Według Shamsa Charanii z The Athletic, Knicks są zainteresowani pozyskaniem Karla-Anthony’ego Townsa z Minnesoty Timberwolves. To byłby duży ruch na rynku transferowym.

Nie jest tajemnicą, że dużym fanem umiejętności Townsa jest trener Tom Thibodeau.

– Obserwując postęp, jaki poczynił w trakcie swojej kariery, można stwierdzić, że jest niezwykle utalentowanym graczem – mówił Thibodeau jakiś czas temu.

Charania zauważył podczas programu Run It Back w FanDuel TV, że konkretna oferta ze strony Knicks jeszcze się nie pojawiła.

Z racji tego, że Timberwolves mają jeden z najlepszych sezonów w ostatnim czasie i zajmują pierwsze miejsce w Konferencji Zachodniej, wymiana najprawdopodobniej musiałaby obejmować wielu graczy i wyborów w drafcie. Czy Knicks na to stać?

Przypomnijmy, że Towns w czerwcu ubiegłego roku podpisał czteroletnie przedłużenie o wartości 224 milionów dolarów. Te zacznie obowiązywać dopiero w przyszłym sezonie, co oznacza, że będzie miał kontrakt aż do lata 2028 roku.