Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Holmgren dostał takie pytanie. Ostra odpowiedź

NBA News: Holmgren dostał takie pytanie. Ostra odpowiedź

NBA News: Holmgren dostał takie pytanie. Ostra odpowiedź

Chet Holmgren z OKC uważa, że nie udowodnił jeszcze niczego w NBA, mimo że obecnie jest uważany za faworyta do zdobycia nagrody debiutanta roku (Rookie of the year). Jeg notowania stoją wyżej od Francuza Victora Wembanyamy.

Po drafcie Chet Holmgren opuścił cały sezon NBA 2022-23 z powodu kontuzji stopy. Teraz gracz OKC rywalizuje z Victorem Wembanyamą o nagrodę Rookie of the Year.

Niektórzy analitycy już teraz stawiają Holgrena przed Wembanyamą w swoich rankingach. Zapytany o to, czy już udowodnił swoją wartość na parkietach NBA, utalentowany koszykarz odpowiedział bez żadnych ogródek.

– Gów** udowodniłem. Rozegrałem dopiero 30 meczów – powiedział Holmgren za pośrednictwem Clemente Almanzy z The Thunder Wire.

Ponieważ Thunder mają jeszcze lepszy sezon niż w zeszłym roku, rozmowy o tym, że drużyna jest pretendentem do mistrzostwa, zaczynają nabierać na sile. Holmgren nie chce się jednak na tym koncentrować.

– Przed nami jeszcze ponad 50 meczów sezonu zasadniczego. Po prostu nie chcę się skupiać na grze w finałach NBA, kiedy jest 3 stycznia – powiedział.

Oklahoma City Thunder pokonali Boston Celtics we wtorkową noc i są już tylko o jedno zwycięstwo od zajęcia pierwszego miejsca w Konferencji Zachodniej. Tymczasem Holmgren notuje średnio 17,6 punktu, 7,6 zbiórki, 2,7 asysty i 2,7 bloku na mecz.