NBA News: Jamal Murray: Ja i Jokic to najlepszy duet w NBA

NBA News: Jamal Murray: Ja i Jokic to najlepszy duet w NBA

NBA News: Jamal Murray: Ja i Jokic to najlepszy duet w NBA
Photo by AAron Ontiveroz/The Denver Post

Murray czuje się nieszanowany za grę na mniejszym rynku w Denver i uważa, że duet, który tworzy z Jokiciem, jest najlepszy w lidze NBA.

Choć Denver Nuggets zdobyli w zeszłym roku mistrzostwo NBA, Jamal Murray uważa, że drużyna nie jest wystarczająco szanowana.

W wywiadzie z Michaelem Scotto z HoopsHype, gwiazdor Nuggets stwierdził, że drużyna i duet jego i Nikoli Jokicia nie otrzymują wystarczającej uwagi i szacunku, na które zasługują.

– Myślę, że jesteśmy najlepszym duetem. Myślę, że ludzie bardziej interesują się ludźmi z większego rynku: LeBronem Jamesem i Anthonym Davisem, Damianem Lillardem i Giannisem Antetokounmpo albo tym, co mogą zrobić Luka Doncic i Kyrie Irving – powiedział Murray.

Stawiając za freebet od SUPERBET na mistrzostwo Nuggets, możesz wygrać 119 PLN
kurs z dnia: 16.04.2024
Kurs: 4.00
sprawdź
+18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.

– Jeśli mówimy o najlepszych duetach w tym kontekście jak grają dla siebie i ze sobą, to myślę, że ja i Jokic jesteśmy bez wątpienia numerem jeden – dodał.

Pomimo bycia jednym z liderów czołowego klubu NBA, Murray nigdy nie został wybrany do All-Star Game. Chociaż jest to na liście jego przyszłych celów, 27-latek nie czuje, że musi udowodnić swoją wartość.

– Wiem, że jestem lepszy od niektórych All-Starów, którzy zostali wybrani. Nie zostałem wybrany. Trudno. Nie przeszkadza mi to. Miejmy nadzieję, że w końcu przyjdzie ten moment – podkreślił.

Nuggets zajęli drugie miejsce w Konferencji Zachodniej.

superbet logo MECZE PLAY-IN OBEJRZYSZ ZA DARMO: SPRAWDŹ! ⬅️

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.