NBA News: Green zaskoczył. „Możemy ograć każdego, walczymy o tytuł!”

NBA News: Green zaskoczył. „Możemy ograć każdego, walczymy o tytuł!”

NBA News: Green zaskoczył. „Możemy ograć każdego, walczymy o tytuł!”
Photo by Ezra Shaw/Getty Images

Pomimo kiepskiej pozycji w tabeli, Draymond Green nadal wierzy w potencjał Golden State Warriors jako pretendenta do zdobycia mistrzostwa w tym sezonie. Chyba trochę przesadził?

Zajmując dziesiąte miejsce w Konferencji Zachodniej z bilansem 29-26, Warriors stoją przed trudną drogą do zapewnienia sobie miejsca w play-off. Draymond Green pozostaje jednak optymistą, wskazując na przywództwo Stephena Curry’ego jako siłę napędową ich aspiracji.

– Mam 100-procentową wiarę w nasz zespół. Jesteśmy pretendentami do tytułu. Nie widzę żadnej drużyny, której nie moglibyśmy pokonać – powiedział Green w programie The Draymond Green Show, wyrażając wiarę w zdolność Warriors do rywalizacji na najwyższym poziomie.

Przyznając, że potrzebne są sprzyjające okoliczności i łut szczęścia, Green podkreślił odporność i determinację zespołu do pokonania wszelkich wyzwań na drodze do mistrzostwa.

– Oczywiście wiele rzeczy musi pójść po twojej myśli, do tego potrzebujesz trochę szczęścia. Taka jest natura wygrywania mistrzostw. Ale mamy człowieka, który jest kapitalny. To Steph Curry – zaznaczył.

Curry w tym sezonie średnio notuje 27,8 punktu, 4,3 zbiórki i 5,1 asysty.

superbet logo ZAREJESTRUJ SIĘ I OGLĄDAJ NBA ZA DARMO! 🤩

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.