Oglądaj mecze na żywo 📺 za darmo
Odbierz extra bonus 🎁 na start

superbet logo
Sprawdź
NBA News: George na dłużej w Clippers? Jest jedno „ale”

NBA News: George na dłużej w Clippers? Jest jedno „ale”

NBA News: George na dłużej w Clippers? Jest jedno „ale”
Photo by Harry How/Getty Images

Paul George i Los Angeles Clippers rozmawiają na temat przedłużenia kontraktu. Gwiazdor nadal deklaruje chęć zakończenia kariery w Clippers, ale – jak sam podkreśla – obie strony „muszą być po tej samej stronie”.

– Jeśli by to zależało tylko ode mnie, podpisałbym od razu tę umowę – powiedział ostatnio Paul George do dziennikarzy podczas drugiego dnia obozu przygotowawczego.

– Wróciłem do domu, gdzie jest świetna organizacja, która wierzy w zwycięstwo i robi wszystko, co w jej mocy, aby wygrywać. Dlaczego nie miałbym przejść na emeryturę tutaj? Byłoby to moim marzeniem. Mam nadzieję, że jako zawodnik Clippers będę rywalizował o kolejne tytuły – zaznaczył.

mistrz NBA 2023/24: kurs: bukmacher:
Bucks4.50 superbet logo GRAJ
Celtics6.00 superbet logo GRAJ
Clippers17.00 superbet logo GRAJ

(kursy z dnia 6.10.2023)

George został zapytany, jak aktywny jest klub w rozmowach o kontrakcie.

– Jest aktywny, ale obie strony muszą być na tej samej stronie i właśnie to staramy się rozgryźć – odpowiedział.

George może maksymalnie przedłużyć kontrakt z Clippers o kolejne cztery lata. Wartość umowy sięgałaby kwoty 220 milionów dolarów. Warto dodać, że umowę z Clippers – na podobnych warunkach – może przedłużyć także Kawhi Leonard.

Każdy z nich posiada opcję zawodnika na sezon 2024-2025. Lawrence Frank, prezes ds. operacji koszykarskich, w zeszłym tygodniu scharakteryzował rozmowy z zawodnikami jako „proces”.

– Mamy nadzieję, że będziemy mogli nadal budować skład wokół tych zawodników i pozostaną Clippers – zadeklarował.

„The Times” podaje, że należy mieć na uwadze fakt, że George ma 33 lata, Leonard 32 i obaj mają bogatą historię kontuzji.