Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Cunningham ma szczęście. Ale i tak opuści kilka meczów

Według Shamsa Charanii z The Athletic, gwiazdor drużyny Detroit Pistons, Cade Cunningham, uniknął poważnej kontuzji lewego kolana. Ale koszykarz i tak może opuścić kilka najbliższych meczów.

Cunningham (22 lata) nabawił się kontuzji lewego kolana podczas niedzielnej porażki Pistons z Denver Nuggets 114:131. Opuścił boisko w połowie drugiej kwarty.

„Gwiazdor Cade Cunningham uniknął poważnej kontuzji lewego kolana. W klubie odetchnęli z ulgą. Cunningham może opuścić co najmniej kilka meczów” – donosi Shams Charania.

Cunningham został już wykluczony z wtorkowego meczu Pistons z Sacramento Kings. Na razie nie wiemy, jak długo potrwa przerwa 22-letniego zawodnika.

Koszykarz wystąpił we wszystkich 36 meczach Pistons w tym sezonie, zdobywając średnio 22,8 punktu, 7,3 asyst i 4,1 zbiórek. Zespół ma fatalny bilans 3-33.

W zeszłym sezonie wystąpił w zaledwie 12 meczach. W grudniu poddał się operacji, która wyłączyła go z gry w kolejnych miesiącach.