Clippers słabo się ogląda… ale resztę ekip? 🫣
zobaczysz na żywo i za darmo na SUPERBET!

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Clippers w tarapatach. Lue: Gramy za wolno

NBA News: Clippers w tarapatach. Lue: Gramy za wolno

NBA News: Clippers w tarapatach. Lue: Gramy za wolno

Clippers przegrali cztery mecze z rzędu od czasu wymiany z udziałem Jamesa Hardena. Trener Ty Lue powiedział, że zespół musi grać w szybszym tempie po porażce 101:105 z Memphis Grizzlies.

– Myślę, że gramy za wolno, po prostu gramy za wolno. Kiedy zbieramy piłkę w obronie, to nie biegamy do szybkiego ataku, tylko zatrzymujemy się. To błąd. W przypadku takiej sytuacji musimy naciskać, grać szybko i atakować rywali. Dopóki nie będziemy tego robili, to czekają nas problemy każdej nocy – powiedział Lue po meczu.

Lue powiedział również, że James Harden musi poczuć się bardziej komfortowo i wrócić do swojej gry. Harden zakończył mecz z 11 punktami, a Clippers – w trakcie jego pobytu na parkiecie – byli „-28”. To najgorszy wskaźnik „+/-” w zespole. Dla porównania: Terance Mann miał „+13”.

– Po prostu niech gra i robi swoje. Musimy się tylko upewnić, że James będzie czuł się jak najbardziej komfortowo. Będzie miał ogromne znaczenie dla naszego zespołu i tego, co staramy się zrobić – zaznaczył Lue.

Paul George dodał z kolei, że Clippers mają zbyt wielu zawodników, którzy trzymają piłkę w rękach.

– Myślę, że tak po prostu jest, gdy masz wielu zawodników zajmujących się piłką, wielu rozgrywających. Podczas gdy wcześniej mieliśmy zawodników, którzy wychodzili na boisko i wiedzieli, że muszą rozciągać grę i być gotowi do rzucania po podaniach – zaznaczył.

Clippers w kolejnym spotkaniu zmierzą się z Denver Nuggets.