Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Schroder o decyzji trenera Celtics. „To brak szacunku dla nas”

NBA News: Schroder o decyzji trenera Celtics. „To brak szacunku dla nas”

NBA News: Schroder o decyzji trenera Celtics. „To brak szacunku dla nas”

Boston Celtics ostatnio z łatwością uporali się z drużyną Toronto Raptors. O samym zwycięstwie nie mówi się jednak tyle co o zachowaniu trenera Joe Mazzulli, który… w samej końcówce poprosił sędziów o sprawdzenie sytuacji na wideo. To rozwścieczyło zawodników Raptors i ich trenera.

„Dennis Schroder i Toronto Raptors nie przyjęli życzliwie porażki Boston Celtics i tego, co wydarzyło się w końcowych fragmentach meczu” – pisze serwis „Yahoo”.

Na niecałe cztery minuty przed końcem spotkania, przy wysokim prowadzeniu (+27), trener Joe Mazzulla poprosił sędziów o sprawdzeniu sytuacji (challenge). To wywołało duże niezadowolenie wśród graczy i trenerów Raptors. Doszło nawet do wymiany zdań na parkiecie.

„Ławka Raptors, w skład której wchodzili Schroder i główny trener Darko Rajaković, nie zgodzili się, że Mazzulla wziął challenge, mając już wygrany mecz” – czytamy.

– Gdy masz taką przewagę, to nie powinieneś niczego kwestionować – powiedział Dennis Schroder, którego cytuje Gary Washburn z „The Boston Globe”. – Wygrałeś, zostały trzy minuty. Nie powinieneś nas tak lekceważyć – dodał.

Mazzulla odniósł się do tych słów, mówiąc, że absolutnie nie miał nic złego na myśli. Raczej wysyłał wiadomość, że w równym stopniu dba o swoich rezerwowych, jak i starterów.

Wygląda na to, że rezerwowy Celtics, Sam Hauser, docenił tę wiadomość.

– Traktuje te minuty tak samo, jak pozostałe minuty meczu. Nie ma znaczenia, kto bierze udział w meczu, traktuje to tak, jakby to naprawdę miało znaczenie. Myślę, że to ważne dla nas wszystkich – skomentował.