Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Chris Paul wyrzucony z boiska. Znów ten sam sędzia!

NBA News: Chris Paul wyrzucony z boiska. Znów ten sam sędzia!

NBA News: Chris Paul wyrzucony z boiska. Znów ten sam sędzia!

Scott Foster ukarał Chrisa Paula dwoma faulami technicznymi po omówieniu wcześniejszej sytuacji. Doświadczony koszykarz od wielu lat pozostaje w konflikcie z Fosterem, w przeszłości Paul kilkakrotnie zabierał głos na temat arbitra. Padały mocne słowa. Teraz nie było inaczej!

Rozgrywający Golden State Warriors, Chris Paul, od dłuższego czasu nie ma dobrych stosunków z sędzią Scottem Fosterem. Cichy konflikt zyskał w środę kolejną odsłonę.

Foster – pod koniec drugiej kwarty – odgwizdał faul Paulowi po kontakcie z Durantem. Kiedy Durant rzucał wolne, Paul i Foster z pasją dyskutowali o tym przewinieniu.

Chwilę później Paul został ukarany faulem technicznym. Niezadowolony z kary doświadczony rozgrywający kontynuował atak na sędziego i szybko otrzymał drugiego „dacha”. Został wyrzucony z gry.

Paul nadal atakował Fostera. Stephen Curry musiał go powstrzymywać, aby nie wywoływać większego konfliktu. Do sieci trafiło nagranie, na którym widać, w jak nieparlamentarny sposób Paul zwrócił się do arbitra.

Foster wyjaśnił później, że wyrzucenie nastąpiło za niesportowe zachowanie i zdecydował się nie wyjaśniać dalej swojej decyzji.

Paul od dawna krytykuje Fostera. Jego niechęć do sędziego zaczęła się w 2018 roku. Rok później James Harden, ówczesny kolega Paula z drużyny, powiedział, że między Paulem i Fosterem to sprawa osobista.

Paul przez wiele lat przegrywał mecze sędziowane przez Fostera. Zanim Paul przerwał passę w zeszłym sezonie, przegrał 13 meczów play-off z rzędu, w których Foster był jednym z arbitrów.