Oglądaj mecze na żywo 📺 za darmo
Zgarnij extra bonus 🎁 na start

superbet logo
odbierz!
NBA News: Napięte relacje Giannisa Antetokounmpo z trenerem?

NBA News: Napięte relacje Giannisa Antetokounmpo z trenerem?

NBA News: Napięte relacje Giannisa Antetokounmpo z trenerem?

W trakcie ostatniego meczu Milwaukee Bucks z Boston Celtics, doszło do niepokojącej sytuacji. Niepokojącej z punktu widzenia chemii w zespole Bucks. Do zdarzenia doszło na niespełna 6 minut do końca trzeciej kwarty, kiedy to Celtics prowadzili różnicą 14 punktów, Giannis Antetokounmpo popełnił niewymuszony błąd kroków i został zdjęty z boiska przez trenera Adriana Griffina.

Schodzący z parkietu Giannis nie tylko nie przybił piątki z trenerem, ale wdał się z nim w dyskusję, po czym już w następnym posiadaniu zameldował się na parkiecie:

Trener Adrian Griffin tłumaczy sytuację dość prosto:

„On chciał zostać, a ja chciałem dać mu odetchnąć. To wszystko. Wtedy powiedziałem mu, żeby został przy stoliku na jedno posiadanie, a potem wrócił.”

– trener Adrian Griffin

Zupełnie inaczej zareagował jednak Giannis Antetokounmpo, zapytany o to, czy zechce wytłumaczyć co się wydarzyło:

„Nie.”

– Giannis Antetokounmpo

Adrian Griffin objął stanowisko trenera Milwaukee Bucks w minione wakacje, kiedy z posadą żegnał się Mike Budenholzer. Doniesienia o tym, że chemia w szatni pod nowym szkoleniowcem nie jest najlepsza, docierały do nas już wcześniej. Chociażby wtedy, kiedy po scysji z trenerem Griffinem, zwolnić postanowił się Terry Stotts, pracujący w roli asystenta zaledwie od 4 miesięcy.

Bucks pod wodzą trenera Griffina rozegrali jak do tej pory 15 spotkań, notując bilans 10-5. Wynik ten daje im obecnie 2. miejsce w konferencji wschodniej ex aequo z Magic, Heat, oraz Sixers.