Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Kibice buczeli na Leonarda. Popovich chwycił za mikrofon i powiedział to!

NBA News: Kibice buczeli na Leonarda. Popovich chwycił za mikrofon i powiedział to!

NBA News: Kibice buczeli na Leonarda. Popovich chwycił za mikrofon i powiedział to!

Niesamowite sceny w trakcie meczu San Antonio Spurs – Los Angeles Clippers. Kibice gospodarzy gwizdami przywitali Kawhi Leonarda, który kiedyś był gwiazdą Spurs. To mocno nie spodobało się trenerowi Popovichowi, który wziął mikrofon i przemówił do fanów. Takich obrazków nie oglądamy na co dzień w NBA. Wow!

Na 3:06 do końca drugiej kwarty, gdy Clippers prowadzili 48:39, Gregg Popovich zdecydował się przerwać grę. Wtedy Kawhi Leonard stał na linii rzutów wolnych. Doświadczony trener zwrócił się do fanów, którzy wygwizdywali byłego zawodnika Spurs.

– Przepraszam na chwilę. Proszę, przestańcie buczeć i pozwólcie tym chłopakom grać. Miejcie trochę klasy. My tutaj tak się nie zachowujemy. Skończcie z buczeniem – tak Popovich zwrócił się do tłumu.

Pomimo publicznego wystąpienia Popovicha, fani Spurs nadal buczeli. Odkąd w 2018 roku opuścił San Antonio, Leonard był wygwizdany w Frost Bank Center, dawniej AT&T Center.

– Jeśli nie założę koszulki Spurs, prawdopodobnie będą mnie wygwizdywać do końca kariery. Tak właśnie jest. Są jednymi z najlepszych kibiców w lidze. Kiedy wchodzę na boisko, pokazują, że stawiają na drugą stronę. Kiedy wchodzę do restauracji, okazują miłość. Tak właśnie jest – powiedział Leonard po meczu.

Zapytany o to po meczu Popovich pozostał sobą.

– Ktokolwiek, kto ma jakiekolwiek pojęcie o sporcie, nie szturcha niedźwiedzia – odpowiedział, nie chcąc wyjaśniać swoich słów poza tym stwierdzeniem.

Clippers wygrali ze Spurs 109:102, a Leonard zdobył 26 punktów. To była dziewiąta porażka Spurs z rzędu.