NBA News: Brunson odsłonił kulisy. Mavs byli niezdecydowani

NBA News: Brunson odsłonił kulisy. Mavs byli niezdecydowani

NBA News: Brunson odsłonił kulisy. Mavs byli niezdecydowani

Po dojściu do finałów Konferencji Zachodniej w 2022 roku, Jalen Brunson był postrzegany jako integralna część Dallas Mavericks. Jednak koszykarz opuścił zespół w ramach wolnej agentury i podpisał kontrakt z New York Knicks. Teraz szczegółowo opisał, jak do tego doszło.

Zawodnik Knicks pojawił się niedawno w podcaście All the Smoke, gdzie zdradził, jak wyglądały negocjacje z Mavs i dlaczego ostatecznie zakończyły się niepowodzeniem.

– Naprawdę chciałem zostać w Dallas. Myślę, że przed moim czwartym sezonem w Dallas, próbowaliśmy przedłużyć nasz kontrakt i najwięcej co mogliśmy uzyskać to 4 lata i 55 milionów dolarów. Oczywiście chciałem to zrobić, chciałem zostać. Myślałem, że będę tam przez długi czas. Podobała mi się tam moja rola – powiedział Brunson.

Luka Doncic zmagał się z wieloma kontuzjami w sezonie 2021-22. Brunson otrzymał dodatkowe możliwości zaprezentowania swoich umiejętności na boisku bez bycia pod skrzydłami supergwiazdy.

Brunson wykorzystał to jak najlepiej, ale Dallas pozostało niezdecydowane – mówi zawodnik.

– Chciałem tam zostać. Pamiętam, że zbliżał się trade deadline. Myślałem, że jeśli nie dostanę przedłużenia, to prawdopodobnie zostanę przehandlowany ze względu na sposób, w jaki grałem – grałem całkiem przyzwoicie. Tak się jednak nie stało. Umowa zniknęła ze stołu po trade deadline – podkreślił.

Latem 2022 roku Jalen Brunson podpisał czteroletni kontrakt z New York Knicks o wartości 104 mln dolarów.

superbet logo ZAREJESTRUJ SIĘ I OGLĄDAJ NBA ZA DARMO! 🤩

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.