John Wall żąda transferu z Washington Wizards

John Wall żąda transferu z Washington Wizards

Rozgrywający Washington Wizards, John Wall dołączył do Russella Westbrooka i Jamesa Hardena w gronie zawodników, którzy otwarcie żądają transferu ze swojego klubu.

Przy wielkiej fali transferów i roszad w drużynach NBA, ta informacja łatwo mogła umknąć. Jak informuje Shams Charania, John Wall poinformował zarząd Wizards, że nie chce dłużej występować w ich klubie:

Ostatnimi czasy pojawiły się pogłoski o tym, że Wizards negocjują wymianę z Houston Rockets, której głównymi elementami byliby właśnie John Wall i Russell Westbrook. Jednakże rozmowy te upadły, ponieważ Rakiety oczekiwały lepszego pakietu za swojego rozgrywającego.

Niewykluczone, że teraz sternicy Washington Wizards zechcą wrócić do rozmów, choć muszą się liczyć z tym, że Houston nie obniży swoich oczekiwań. Z drugiej strony wydaje się pewne, że Wizards będą musieli pożegnać się z jakimś pickiem w drafcie, chcąc wymienić Johna w tym offseason.

Jeśli jednak negocjacje z Rockets nie ruszą do przodu, naprawdę ciężko będzie znaleźć chętnych. Wall nie tylko ma ogromny kontrakt na najbliższe 3 sezony, ale też nie zagrał w meczu NBA od niemal dwóch lat:

Przed generalnym menadżerem Wizards, Tommym Shepardem, stoi zatem zdecydowanie największe wyzwanie w dotychczasowej karierze. Czy mu podoła? Kto, nie licząc Houston, mógłby Waszym zdaniem zorganizować odpowiedni pakiet do transferu Johna Walla?

Źródło: Youtube.com/Bleacher Report