Victor Oladipo wraca!

Victor Oladipo wraca!

Wreszcie doczekali się fani Indiany Pacers. Ich lider i największa gwiazda, Victor Oladipo wraca na parkiety NBA!

Podwajamy powitalny bonus od PZBUK – nawet 500 zł

29 stycznia 2020 roku. To data, którą powinien sobie zakreślić każdy fan Indiany Pacers. Wtedy bowiem, w domowym starciu przeciwko Chicago Bulls do gry wróci Victor Oladipo. Takie informacje podał niezawodny Shams Charania z The Atlethic. Sam zawodnik nie mógłby być bardziej szczęśliwy z tego powodu:

„Data może się jeszcze zmienić. Może też się nie zmienić. Kto jest w stanie to przewidzieć? Jedno jest pewne – dobrze jest mieć wreszcie konkretną datę, po tych 12 miesiącach niepewności pełnych nadziei, ale i wątpliwości. Konkretny cel i dokładny dzień powrotu to dla mnie naprawdę coś niesamowitego po roku walki.”

Victor jest poza grą praktycznie dokładnie od roku. 23 stycznia 2019 roku kiedy to zerwał ścięgno mięśnia czworogłowego przeciwko Toronto Raptors i musiał poddać się operacji. W Indianie byli bardzo ostrożni z rehabilitacją i dopiero teraz obrońca powoli wraca na parkiety. Jeśli wróci do formy sprzed kontuzji, Pacers mogą być czarnym koniem tegorocznego wyścigu na Wschodzie.

Dla Indiany oczywiście to fantastyczna wiadomość. Pod nieobecność swojego lidera Pacers zachowują bardzo dobry bilans (23-14), który daje im 6 miejsce w konferencji wschodniej, lecz ich strata do czwartych Raptors jest minimalna. Wzmocnieni Oladipo i wracającym do zdrowia Brogdonem, Pacers mają bardzo duży potencjał i z całą pewnością żaden z faworytów nie będzie się cieszył z gry przeciwko nim. Tym bardziej, że sam Victor jest zmotywowany jak nigdy:

„Jestem znacznie mocniejszy niż kiedykolwiek wcześniej, w szczególności mentalnie. Czuję, że przeszedłem już najgorsze i nic tak naprawdę nie jest w stanie mnie pokonać.”

Nie pozostaje nam nic innego, niż mocno wierzyć, że słowa Oladipo okażą się prorocze.

Źródło: Youtube.com/NBA