Startuje Liga Letnia NBA! Bronny James i inni debiutanci na parkietach!

Startuje Liga Letnia NBA! Bronny James i inni debiutanci na parkietach!

Startuje Liga Letnia NBA! Bronny James i inni debiutanci na parkietach!
(Photo by Jevone Moore/Icon Sportswire via Getty Images)

Jak co roku, w wakacje obejrzymy zmagania drużyn NBA w dość nietypowych… letnich składach. Liga Letnia to dla drużyn NBA przede wszystkim okazja na sprawdzenie w boju młodych zawodników. Zarówno tych wybranych w drafcie – tegorocznym czy zeszłorocznym – jak i tych niewybranych, nad których zatrudnieniem się zastanawiają. Jakie najciekawsze młode nazwiska obejrzymy tego lata?

Jak co roku, NBA organizuje aż trzy Ligi Letnie. Najabrdziej interesuje nas ta rozgrywana w Las Vegas, w której zobaczymy najwięcej ekip, ale wszystkie mogą być stosunkowo ciekawe:


California Classic Summer League

gdzie: San Francisco i Sacramento
kiedy: 6-10 lipca
kto: Golden State Warriors, Los Angeles Lakers, Miami Heat, Sacramento Kings 1 i Sacramento Kings 2, San Antonio Spurs, Charlotte Hornets, Reprezentacja Chin


Salt Lake City Summer League

gdzie: Salt Lake City
kiedy: 8-10 lipca
kto: Memphis Grizzlies, Oklahoma City Thunder, Philadelphia 76ers, Utah Jazz


NBA 2K25 Summer League 2024

gdzie: Las Vegas
kiedy: 12-22 lipca
kto: WSZYSTKIE 30 DRUŻYN NBA


Pierwsza z Lig Letnich startuje już w sobotę, a w jej ramach zobaczymy 6 drużyn NBA (w tym dwa składy Kings), oraz… Reprezentację Chin. Niestety, nie zobaczymy największej gwiazdy San Antonio Spurs: Victor Webanyama jest jeszcze na zgrupowaniu reprezentacji Francji, a trener Popovich nie musi sprawdzać go już w boju przeciwko młodym rywalom. Zobaczymy za to wybranego z 4. numerem tegorocznego draftu Stephona Castle’a. Spośród wybranych w drafcie debiutantów zobaczymy na Lidze Letniej w Kalifornii przede wszystkim Bronny’ego Jamesa Jr., który po raz pierwszy zagra w koszulce Lakers. Oprócz tego zagrają też wybrany przez Lakers Dalton Knecht, wybrani przez Heat Kel’El Ware i Pelle Larson, a w składzie Warriors ma pojawić się nawet drugoroczniak Brandin Podziemski.

Stawiając 30 PLN na wygraną Heat w pierwszym meczu Ligi Letniej przeciwko Warriors, możesz wygrać 83 PLN
kurs z dnia: 5.07.2024
Kurs: 3.15
możesz zagrać
+18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.
Z KODEM ZKRAINYNBA DO 333 PLN BEZ RYZYKA! ⬅️

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.