NBA News: Ogromne pieniądze dla Franza Wagnera i klauzula Rose’a w umowie

NBA News: Ogromne pieniądze dla Franza Wagnera i klauzula Rose’a w umowie

NBA News: Ogromne pieniądze dla Franza Wagnera i klauzula Rose’a w umowie
(Photo by Quinn Harris/Getty Images)

Jak podaje Shams Charania z The Athletic, Orlando Magic dogadali się z Franzem Wagnerem w sprawie maksymalnego przedłużenia kontraktu.

Stawiając 10 PLN na wygraną Orlando Magic w konferencji wschodniej, możesz wygrać 237 PLN
kurs z dnia: 6.07.2024
Kurs: 27.00
możesz zagrać
+18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.

W zeszłym tygodniu nową umowę z Magic podpisał jego brat, Moritz Wagner. Wówczas chodziło o 22 miliony dolarów za 2 kolejne lata gry. Młodszy z braci, Franz, podpisuje właśnie przedłużenie na zupełnie innym poziomie. Według doniesień Charanii, Franz Wagner podpisuje maksymalne przedłużenie debiutanckiego kontraktu. Zostanie więc w Magic na kolejne 5 lat, za które zarobi – uwaga – 224 miliony dolarów!

Zarobi PRZYNAJMNIEJ 224 miliony dolarów. W nowy kontrakt Wagnera wpisana jest tak zwana „klauzula Rose’a”. Jeśli Wagner w przyszłym sezonie zostanie wybrany do All-NBA Team, kontrakt wzrasta do 270 milionów dolarów. Lekkie szaleństwo.

22-letni Franz Wagner ma za sobą już 3 sezony w NBA – każdy kolejny jest w jego przypadku naznaczony postępem. W ostatnich rozgrywkach notował średnio 19,7 punktu, 5,3 zbiórki i 3,7 asysty, będąc wyraźnym współ-liderem u boku równie młodego Paolo Banchero.

Z KODEM ZKRAINYNBA DO 333 PLN BEZ RYZYKA! ⬅️

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.