NBA News: Znamy asystentów Redicka w Lakers – nazwiska robią wrażenie

NBA News: Znamy asystentów Redicka w Lakers – nazwiska robią wrażenie

NBA News: Znamy asystentów Redicka w Lakers – nazwiska robią wrażenie
Photo by Jevone Moore/Icon Sportswire via Getty Images

Jak wynika z doniesień Adriana Wojnarowskiego z ESPN, Los Angeles Lakers zatrudnili nowych asystentów do sztabu trenerskiego JJ Redicka. Nazwiska robią wrażenie.

Stawiając 100 PLN na wygraną Lakers w Pacific Division, możesz wygrać 369 PLN!
kurs z dnia: 4.07.2024
Kurs: 4.20
możesz zagrać
+18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.

Nowymi asystentami w sztabie trenerskim Los Angeles Lakers zostaną Nate McMillan oraz Scott Brooks. Obaj mają za sobą bogatą karierę w sztabach trenerskich NBA i będą służyć radą – bądź co bądź bardzo niedoświadczonemu trenerowi JJ Redickowi.

59-letni Nate McMillan pracuje na ławce trenerskiej od 26 lat i był w tym czasie głównym szkoleniowcem SuperSonics, Blazers, Pacers, a w ostatnich latach Atlanty Hawks. Z kolei 58-letni Scott Brooks, mający 24 lata doświadczenia w fachu trenerskim, kojarzony jest przede wszystkim z prowadzenia Thunder i Wizards, choć przez ostatnie lata był asystentem w Blazers.

To, że Lakers postarali się znaleźć mocnych asystentów do sztabu JJ Redicka, nie powinno dziwić. 40-letni Redick obejmie stery w Lakers i będzie to jego pierwsza praca w charakterze trenera – nie ma doświadczenia nawet jako asystent, choćby na poziomie akademickim, czy niższym. Lakers więc – choć bez wątpienia wierzą w jego talent – muszą pomóc mu, otaczając go bardziej doświadczonymi partnerami.

Z KODEM ZKRAINYNBA DO 333 PLN BEZ RYZYKA! ⬅️

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.