NBA News: Zmiany w zarządzie Pistons! Czy nowy prezydent odbuduje klub?

NBA News: Zmiany w zarządzie Pistons! Czy nowy prezydent odbuduje klub?

NBA News: Zmiany w zarządzie Pistons! Czy nowy prezydent odbuduje klub?
(Photo by Brian Sevald/NBAE via Getty Images)

Idą zmiany w Detroit Pistons. Jak podaje Adrian Wojnarowski z ESPN, klub z Michigan zatrudnił Trajana Langdona w roli nowego prezydenta do spraw operacji koszykarskich.

Wszystkie mecze obejrzysz za darmo w SUPERBET – wystarczy założyć konto, bez spełniania żadnych warunków!
Kod promocyjny
ZKRAINYNBA
sprawdź

+18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.

Właściciel Detroit Pistons, Tom Gores, zatrudnia Trajana Langdona, by pomógł zaprowadzić zamiany w organizacji, która od kilku lat – pomimo wysokich wyborów w drafcie, sporego zaciągu młodych talentów i kilku transferów – nie jest w stanie wejść na kurs wznoszący.

Co ważne: Trajan Langdon nie zastępuje generalnego managera, Troy’a Weavera – obejmuje on inną posadę w zarządzie. Korpo-język znajdzie nazwę dla każdego.

48-letni Langdon ma spore doświadczenie w zarządzaniu klubami NBA. Przez ostatnie 5 lat pracował on dla Davida Griffina, generalnego managera New Orleans Pelicans. Wcześniej przez 3 lata zbierał doświadczenie w sztabie Seana Marksa – wówczas generalnego managera Brooklyn Nets.

Detroit Pistons od 5 lat nie wygrali więcej niż 23 mecze w sezonie. Poprzedni sezon był pierwszym pod nowym trenerem, Monty Williamsem, a przed rozgrywkami ich transfery wskazywały na to, że chcą w końcu wykonać krok do przodu (m. in. sprowadzenie Joe Harrisa, czy Monte Morrisa). Niestety, zakończyło się na zaledwie 14 zwycięstwach, co było najgorszym wynikiem klubu w całej jego historii.

superbet logo MECZE PLAYOFF OBEJRZYSZ ZA DARMO: SPRAWDŹ! ⬅️

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.