NBA News: Zawodnik Mavs kończy sezon! Kontuzja barku

NBA News: Zawodnik Mavs kończy sezon! Kontuzja barku

NBA News: Zawodnik Mavs kończy sezon! Kontuzja barku
Photo by Ron Jenkins/Getty Images

Jak podaje Shams Charania z The Athletic, Maxi Kleber Doznał pełnej dyslokacji stawu barkowo-obojczykowego w prawym ramieniu. Niestety, kończy to jego sezon.

Maxi Kleber doznał urazu barku w trakcie ostatniego meczu pierwszej rundy Playoffów przeciwko Clippers. Po 5 minutach spędzonych na parkiecie, niemiecki skrzydłowy wyskoczył w powietrze z piłka, upadając bardzo niefortunnie na rękę:

Kleber był w tegorocznych Playoffach ważnym punktem rotacji Dallas Mavericks. Wchodził z ławki na średnio ponad 20 minut, wcielając się w rolę small-ballowego centra, rozciągającego grę rzutem z dystansu. Jego gra była tym bardziej istotna, że kiepsko radzili sobie w pierwszej rundzie nominalni centrzy: Daniel Gafford i Dereck Lively. Obaj zmagali się z pomniejszymi urazami.

Kontuzja Maxi Klebera, w połączeniu ze słabą postawą centrów i Luką Donciciem grającym pomimo bólu kolana, może okazać się dużym utrudnieniem w playoffowej kampanii. Mavs w drugiej rundzie zagrają z Oklahomą City Thunder – rozstawionym z jedynką zespołem, który w pierwszej rundzie odprawił Pelicans z wynikiem 4-0. Pierwszy mecz pomiędzy Mavericks a OKC dobędzie się z wtorku na środę o 3:30 naszego czasu.

Stawiając za Freebet 34 PLN od SUPERBET na 10+ punktów Gafforda i 7+ punktów Lively’a w pierwszym meczu, możesz wygrać 87 PLN
kurs z dnia: 5.05.2024
Kurs: 2.92
możesz postawić
+18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.
superbet logo MECZE PLAYOFF OBEJRZYSZ ZA DARMO: SPRAWDŹ! ⬅️

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.