Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Zaskakujące słowa Haslema o Greenie. On wybiera sobie graczy?!

NBA News: Zaskakujące słowa Haslema o Greenie. On wybiera sobie graczy?!

NBA News: Zaskakujące słowa Haslema o Greenie. On wybiera sobie graczy?!

Udonis Haslem sugeruje, że Draymond Green celuje w graczy, którzy nie chcą zemsty. – On zadziera z ludźmi, którzy naprawdę nie zamierzają nic z tym zrobić, nie chcą rewanżu. To specjalne działanie Greena – przekonuje.

Były zawodnik Miami Heat, Udonis Haslem, powiedział, że zawodnik Golden State Warriors, Draymond Green, stracił mnóstwo pieniądzy w związku ze wszystkimi swoimi wybrykami. Ostatnim było uderzenie w twarz środkowego Phoenix Suns Jusufa Nurkicia.

– Mam ogólnie dużo szacunku do Greena, ale teraz się potyka – powiedział Haslem w pierwszym odcinku nowego programu Playmaker.

Haslem dodał również, że Green atakuje wyłącznie graczy, o których wie, że nie będą chcieli wziąć rewanżu.

– Ludzie myślą, że jest szalony. Myślę, że jest mądry. Ponieważ wie, z kim zadziera. Dusił Rudego Goberta, uderzył Nurkicia. On zadziera z ludźmi, którzy tak naprawdę nie mają zamiaru nic z tym zrobić – powiedział Haslem.

Green został wyrzucony w trzeciej kwarcie meczu Golden State przeciwko Suns po tym, jak uderzył Nurkicia w twarz. NBA ogłosiła następnie, że zostanie zawieszony na czas nieokreślony. Ma wrócić do gry za kilka tygodni.

33-latek wybrał nieodpowiedni moment na zawieszenie na czas nieokreślony. Warriors słabo rozpoczęli sezon zasadniczy 2023–2024. Z bilansem 13:14 są na 11. miejscu w Konferencji Zachodniej.