Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Wembanyama opowiada o relacjach z Sochanem. „Szkoda, że kibicuje Arsenalowi”

NBA News: Wembanyama opowiada o relacjach z Sochanem. „Szkoda, że kibicuje Arsenalowi”

NBA News: Wembanyama opowiada o relacjach z Sochanem. „Szkoda, że kibicuje Arsenalowi”
(Photo by Logan Riely/NBAE via Getty Images)

Victor Wembanyama ujawnił, że Jeremy Sochan był jednym z pierwszych zawodników Spurs, który powitał go w drużynie, żartując jednocześnie, że Polak kibicuje Arsenalowi. Francuz jest wielkim fanem Paris Saint-Germain.

Debiutant w ekipie San Antonio Spurs, Victor Wembanyama, po przegranym spotkaniu z New York Knicks przyznał, że Jeremy Sochan zrobił na nim wrażenie, bo jako pierwszy z nowej drużyny przywitał go po wyborze w drafcie NBA. Francuz był wybrany z „jedynką”. Obaj żyją ze sobą w bardzo dobrych relacjach.

Co więcej, Francuz dodał, że obaj od czasu do czasu rozmawiają o piłce nożnej. Sochan kibicuje Arsenalowi, z kolei Wembanyama jest fanem Paris Saint-Germain.

– Od czasu do czasu rozmawiamy o piłce nożnej. Moją drużyną jest oczywiście PSG – ujawnił Wembanyama po porażce z New York Knicks.

– Był pierwszy, który mnie powitał w drużynie. Ciekawostką jest fakt, że grałem przeciwko niemu dawno temu, więc można powiedzieć, że znamy się od dawna. Dobrze się dogadujemy, ale szkoda, że jest fanem Arsenalu – uśmiechnął się Wembanyama.

Francuz zadebiutował w Madison Square Garden, kończąc mecz z 14 punktami (4/10 za dwa, 0/4 za trzy, 6/6 za jeden), 9 zbiórkami, dwoma asystami, blokiem i trzema stratami, przegrywając 105:126 .

– Myślę, że niezależnie od tego, ile razy tu zagram, zawsze będzie to wyjątkowe – powiedział Wembanyama o Madison Square Garden.