Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Warriors wymienią Thompsona? Jasne stanowisko

NBA News: Warriors wymienią Thompsona? Jasne stanowisko

NBA News: Warriors wymienią Thompsona? Jasne stanowisko

W ostatnim czasie sporo mówi się o Klayu Thompsonie, jego słabej formie i braku przedłużenia kontraktu na kolejne lata. Pojawiła się nawet sensacyjna informacja o tym, że Warriors mogliby handlować weteranem i w jego miejsce pozyskać nowego gracza. Dziennikarz ESPN uciął jednak te dywagacje.

Klay Thompson miał swoje momenty w tym sezonie, ogólnie spisuje się nieźle, ale nie świetnie, notując średnio 15,7 punktów na mecz, trafiając z 36-procentową skutecznością za trzy. Jest do niego sporo pretensji za grę w obronie.

To wszystko sprawia, że Warriors i on nie doszli do porozumienia w sprawie przedłużenia kontraktu. Jaka jest jego wartość dla Warriors w przyszłości? Otrzymuje obecnie wynagrodzenie na poziomie 43,2 miliona dolarów w ostatnim sezonie swojej obecnej umowy. Jaka powinna być nowa kwota?

Pojawiło się wiele spekulacji na temat jego przyszłości. Zaczęły się nawet pojawiać informacje, że Klay Thompson może zostać wymieniony do innej drużyny. Zach Lowe z ESPN powiedział „nie” podczas swojego najnowszego podcastu.

– Warriors nie chcą wymieniać Klaya Thompsona, nie mają na to ochoty i na pewno do tego nie dojdzie. Dużo organizacji dopytuje się o jego dostępność, jednak zawsze pada taka sama odpowiedź, że jest on niedostępny – powiedział.

Jedynym sposobem, w jaki Thompson – lub Curry i Green – kiedykolwiek zostaną wymienieni, jest sytuacja, gdy tego zażądają. Trudno sobie wyobrazić, że tak się stanie. Curry i Green są związani nowymi umowami, a Warriors próbują wynegocjować nowy kontrakt z Thompsonem.

Klay Thompson w trakcie swojej przygody w NBA zarobił łącznie 266 milionów dolarów netto. Sam przyznaje, że pieniądze nie są obecnie dla niego najważniejsze.