Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Kings dali mu lukratywną ofertę. Fox ją odrzucił!

NBA News: Kings dali mu lukratywną ofertę. Fox ją odrzucił!

NBA News: Kings dali mu lukratywną ofertę. Fox ją odrzucił!

Sacramento Kings zaoferowali De’Aaronowi Foxowi dwuletnie, 105-milionowe przedłużenie kontraktu przed rozpoczęciem sezonu 2023/2024 – informuje Chris Haynes z Bleacher Report. Dwuletnia oferta jest maksymalną, jaką Kings mogli obecnie zaoferować.

Dziennikarz przekazał także, że De’Aaron Fox odrzucił tę ofertę ze strony klubu.

Gwiazdor Kings ma nadzieję, że w tym sezonie ponownie znajdzie się w drużynie All-NBA, co jednocześnie kwalifikowałoby go do podpisania czteroletniego super-maksa o wartości około 245 milionów dolarów. Obie strony są zainteresowane długoterminową umową.

„Odrzucenie 100 milionów dolarów było pewnym posunięciem gracza Kings. Rozpoczął sezon gotowy udowodnić swoją rację. Teraz musi utrzymać swój obecny poziom produkcji i pomóc swojej drużynie w awansie do playoffów” – czytamy na yardbarker.com.

„Biorąc pod uwagę jego wyjątkowy talent i umiejętności, powinno to wystarczyć, aby Fox po raz drugi z rzędu znalazł się w drużynie All-NBA” – piszą dziennikarze tego serwisu.

Fox świetnie rozpoczął sezon. Gwiazdor Kings średnio notuje 30,3 punktu, 6,4 asysty i 4,7 zbiórki, trafiając 47,9 procent rzutów z gry i 35,7 proc. rzutów za trzy punkty.

Koszykarz jest reprezentowany przez agenta Richa Paula.